کد مطلب: 12539
17 دی 1395،‏ 11:24:22

برگزاری اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز فردوسی مقیم مشهدبا عنوان یاوران دانایی در مشهدمقدس

معاون آموزشی آموزش وپرورش فردوس از برگزاری اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز مقیم مشهد در مشهدمقدس خبرداد.

دبیر جشنواره تجلیل از خیرین فردوسی مقیم مشهد با فردوس برین از برگزاری اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز فردوسی مقیم مشهد خبردادو گفت: این جشنواره میزبان 500 نفر از مهندسین ، پزشکان، خیرین مدرسه ساز شهرستان و سراسر کشور بود.

خداخواه در ادامه تاکید کرد: این جشنواره به منظور تجلیل از خیرین مدرسه سازی شهرستان را فردوس در امر مقدس مدرسه سازی یاری کردند برگزار شد.

وی در خصوص دیگر اهداف این جشنواره گفت: تفهیم جایگاه علم دانش و نقش آن در آینده کشور و همچنین سوق کمک های مردمی به امر مقدس تعلیم و تربیت از دیگر اهداف این جشنواره بوده است.

معاون آموزشی آموزش و پرورش فردوس در رابطه با فعالیت های خیرین مدرسه ساز در شهرستان گفت: تا به اکنون 3 مدرسه در فردوس توسط خیرین محلی و 8 مدرسه توسط خیرین مدرسه سازخارج از شهرستان ساخته شده است.

خداخواه از ساخت یک مدرسه 8 کلاسه توسط خیرین در شهرستان خبردادوگفت: خوشحالیم که خیرین کمک به امر آموزش دانش آموزان فردوسی و کمک درامر تجهیزوتعمیر وهوشمند سازی مدارس شهرستان را از یاد نبرده اند و همیشه کمک یار ما بوده اند.

وی گفت: در پایان مراسم از خیرین مدرسه سازی تجلیل و تکریم شدند.

لازم یه ذکر است دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ، دکتر محمد جواد یاحقی و دکتر امیر حسنخانی به سخنرانی پرداختند.

همچنین در این مراسم هنرمندان فردوسی از جمله گروه فرهنگی وهنری نبوت اسلامیه به اجرای برنامه پرداختند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار