تازه ترین مطالب

کد مطلب: 12541
تاریخ انتشار : 17 دى 1395 - 14:20
متاسفانه امروزه فرمایشات مقام معظم رهبری در ظاهر تاکید وتکرارمی شود در اصل عملی به آن نمی شود و مورد بی مهری قرار گرفته است با توجه به این که مطالبات رهبری از مردم ، مسئولین بسیار است.

به گزارش فردوس برین، امام جمعه موقت فردوس در خطبه های نمازجمعه ظهرامروز عنوان کرد:تقوا موجب زندگی آسان و بهترمی شود و راه وصال با خداوند متعال تنها با شب زنده داری امکان پذیر است.

وی در ادامه تاکید کرد: استکبار جهانی با فرهنگ غنی اسلام بنای مبارزه دارد و دشمن معتقد است تا زمانی که فرهنگ غنی اسلامی در زندگی مسلمانان وجود داشته باشد نخواهد توانست بین مسلمانان نفوذ کند

امام جمعه موقت فردوس با اشاره سالروز حادثه تاریخی کشف حجاب توسط رضا خان گفت: کشف حجاب قانونی برای مبارزه با اسلام بود و این عقیده و ایمان مستحکم مردو زن مومن بود که موجب جلوگیری ازادامه اجرا این قانون شد.

حجت الاسلام والمسلمین کامجو در ادامه گفت: امروز نیز می بینیم برخی ها خواسته وناخواسته به دنبال بزک کردن چهره رضا خان و محمد رضا پهلوی هستند آنها به جای جلوگیری از حقوق های نجومی و سوئ استفاده از بیت المال حکومت اسلامی را با حکومت طاغوتی مقایسه می کنند و نتیجه ای بر ضد حکومت اسلامی می گیرند.

وی به واقعه چاپ مقاله توهین آمیز به امام (ره) در روزنامه اطلاعات اشاره کرد وگفت: بعضی ها به خود اجازه می دهند که به راحتی توهین کنند و لی خواص و مردم نباید ساکت باشند و باید از این امر جلوگیری کنند.

امام جمعه موقت فردوس با اشاره به یکی از چالش هایی که جامعه اسلامی با آن روبروست گفت: متاسفانه امروز فرمایشات مقام معظم رهبری در ظاهر تاکید وتکرارمی شود در اصل عملی به آن نمی شود و مورد بی مهری قرار گرفته است با توجه به این که مطالبات رهبری از مردم مسئولین بسیار است.

کامجو با اشاره به مطالبات رهبری گفت: اقتصاد مقاومتی ،رسیدگی به فضای مجازی ورسانه و پیگیری حقوق های نجومی از جمله خواسته و مطالبات رهبری است که مورد بی مهری قرارگرفته این درحالی است که در خصوص اقتصاد مقاومتی رهبری عنوان کرده اند اگرآمریکا پیشرفت کرده است تنها به خاطر اجرای150 ساله سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

وی همچنین گفت: وقتی به حقوق های نجومی توجه نشود واشراف گری ها نیز بیداد کند به معنی حمله به ارزش ها خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین کامجو در خصوص سیره اخلاقی و سیاسی ائمه گفت: هر مسلمان وشیعه برای سعادت و حفظ ارزش های الهی و انسانی خود و دریافت هویت انسانی خود نیازمند به دانستن سیره عملی ائمه است که باید آن را الگوی خود قراردهد .

وی در خصوص ویژگی های اخلاقی سیره امام حسن عسگری(ع) گفت: توجه ویژه به خداوند و وفای به عهد در امور مادی و معنوی از جمله ویژگی های امام حسن عسگری(ع) است.

امام جمعه موقت فردوس مبارزه با طاغوت و مبارزه با حکومت جور را از ویژگی های سیره سیاسی حضرت دانست و گفت:فریاد استکبار جهانی در دنیای امروز بر جدایی دین از سیاست توطئه و نیرنگ است ومیخواهند انسان های مومن را از هم دور کنند ، دین و تشکیل حکومت اسلامی در راستای یک دیگر است.

نظر شما