تازه ترین مطالب

کد مطلب: 12546
تاریخ انتشار : 19 دى 1395 - 17:28
ساخت این کلینیک تخصصی از ابتدای امسال شروع شده است که تا به حال 65درصد پیشرفت داشته و در صورت تأمین اعتبار و عمل پیمانکار به تعهدات تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

رئیس بیمارستان شهید چمران فردوس در گفت گو با فردوس برین عنوان کرد: معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 200 میلیون تومان از محل اعتبارات طرح تحول نظام سلامت برای ساخت کلینیک تخصصی بیمارستان شهید چمران فردوس اختصاص داد.

رئیس بیمارستان شهید چمران فردوس گفت : ساخت این کلینیک یک میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار ملی داشته است که تا کنون 800 میلیون تومان آن  تخصیص و به پیمانکار پرداخت شده است.

مهدی آریانفرافزود: ساخت این کلینیک تخصصی از ابتدای امسال شروع شده است که تا به حال  65درصد پیشرفت داشته و در صورت تأمین اعتبار و عمل پیمانکار به تعهدات تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

وی تاکید کرد: با توجه به مراجعات زیاد مردم به کلینیک بیمارستان ، ساخت کلینیک جدید از اهمیت ویژه ای برخوردار است تا به جهت رفاه حال مردم هرچه سریعتر این کلینیک به بهره برداری رسد.

رئیس بیمارستان شهید چمران فردوس تصریح کرد: کلینیک جدید یقینا با فضای بیشتر در آرامش و افراد ومحیط نقش بسزایی خواهد داشت ودیگر از فضای  شلوغ کلینیک خبری نخواهد بود.

آریانفر با اشاره به مراجعات زیاد مردم عنوان کرد: در حال حاضرماهیانه 15 هزار نفر به صورت مستقیم در کلینیک بیمارستان ویزیت  میشوند.

نظر شما