کد مطلب: 12562
22 دی 1395،‏ 18:41:06

۷۴ میلیارد ریال تسهیلات به بخش کشاورزی فردوس پرداخت شد

مدیرجهاد کشاورزی فردوس گفت: طی ۹ ماهه امسال ۷۴ میلیارد و ۷۲۳ میلیون ریال تسهیلات به ۸۰ نفر از متقاضیان بخش کشاورزی شهرستان پرداخت شده است.

به گزارش فردوس برین ، علیرضا مهمیز عنوان کرد : در ۹ ماهه سال جاری ۱۰۷ بهره بردار در بخش زارعی و باغی برای دریافت تسهیلات سرمایه در گردش از محل بند(ط) به ارزش ۲۰ میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال به بانک ها معرفی شده اند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۲۹ متقاضی موفق به دریافت تسهیلات شدند، بیان کرد: ارزش تسهیلات پرداخت شده به این بهره برداران بالغ بر شش میلیارد و ۵۰۹ میلیون ریال بوده است.

مدیرجهاد کشاورزی فردوس به معرفی ۱۷ نفر برای دریافت تسهیلات سرمایه در گردش زراعی، باغی و گلخانه ها از محل منابع  داخلی بانک به ارزش چهار میلیارد و ۷۴۸ میلیون ریال اشاره کرد و گفت: همچنین در این مدت ۲۸ نفر برای دریافت تسهیلات بانکی خط اعتباری توسعه مکانیزاسیون به میزان ۹ میلیارد و ۶۵ میلیون  ریال به بانک ها معرفی شده اند.

مهمیز همچنین از معرفی ۲۶ نفر برای دریافت تسهیلات سرمایه ای صندوق توسعه ملی طی این مدت خبر داد و گفت: میزان این تسهیلات نیز  ۲۰ میلیارد و ۸۳۹ میلیون ریال بوده است.

معرفی ۵۴ متقاضی برای دریافت تسهیلات طرح بهین یاب

وی با بیان اینکه در این مدت ۵۴ پرونده در بخش کشاورزی به میزان ۱۹۱ میلیارد و ۹۶۴ میلیون ریال برای دریافت تسهیلات  طرح  بهین یاب به بانک های عامل معرفی شده اند، عنوان داشت: تسهیلات معرفی شده سه جانبه و چهارجانبه ویژه بخش دام  نیز ۴۴ میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریال بوده است.

مدیرجهاد کشاورزی فردوس با اشاره به اینکه در مجموع طی ۹ ماهه امسال  ۲۳۵ متقاضی در بخش کشاورزی به میزان ۲۹۱ میلیارد و ۱۷۶ میلیون ریال برای دریافت بانک ها معرفی شده اند، بیان داشت: از این تعداد تاکنون معادل ۷۴ میلیارد و ۷۲۳ میلیون ریال به ۸۰ نفر از متقاضیان پرداخت شده است.

مهمیز تأکید کرد: کشاورزان برای تمدید، استمهال و امهای سر رسید شده سال ۹۵ باید سریعا  در فرصت  باقیمانده از سال  به همراه  ضامنین خود  به بانک  مراجعه  کرده در غیر اینصورت امکان استمهال وجود نخواهد داشت / مهر

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها