کد مطلب: 12903
6 فروردین 1396،‏ 12:34:31

بیش از 2 هزار نفر از موزه فردوس بازدید نموده انددر دور اول سفرهای نوروزی 96 بیش از 2 هزار گردشگر از موزه فردوس بازدید نمودند.

 سرپرست اداره میراث فرهنگی فردوس در گفتگو با فردوس برین عنوان کرد: موزه فردوس یکی از آثار شاخص فردوس است که در بنای تاریخی حمام خیروز ایجاد شده و همه روزه پذیرایی بیش از 300 نفر گردشگر می باشد.

اقدس کرم پور افزود: علاوه بر نمایش کارکرد حمام در دوره تاریخی، بخش مشاغل سنتی و عکس های قدیمی از جمله بخش های موزه فردوس به حساب می آید.

وی ادامه داد: نوروز 96 به همت مدیریت مجموعه موزه و بخش خصوصی اولین نمایشگاه موتور سیکلت های قدیمی نیز شامل نمایش 25 موتور سیکلت قدیمی نیز در داخل مجموعه در معرض نمایش گردشگران قرار گرفته است.

لازم به ذکر است موزه فردوس از حمام های قدیمی فردوس بوده که دارای دو بخش زنانه و مردانه می باشد .هر قسمت دارای سربینه و گرمخانه مجزا می باشد و از مهمترین اهداف راه اندازی این موزه، معرفی معماری حمام های تاریخی به علاقه مندان می باشد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها