تازه ترین مطالب

کد مطلب: 13033
تاریخ انتشار : 14 ارد 1396 - 12:35
معاون سیاسی استانداردر جمع اعضای ستاد انتخابات فردوس
کار وزارت کشور تنها برگزاری انتخابات نیست
معاون سیاسی، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان جنوبي که درجمع اعضای ستاد انتخابات شهرستان فردوس سخن می گفت، ضمن تبريک اعياد شعبانيه افزود: کار وزارت كشور تنها به بحث انتخابات معطوف نمي شود، بلكه برگزاري انتخابات يكي از وظايف اين وزارت خانه است .

به گزارش فردوس برین، محمد حسيني خاطر نشان کرد: شوراهاي استاني ،کارگروه ها، كميته ها و برنامه هاي متعدد ديگري در مجموعه وزارت كشور و استانداري ها وجود دارد و كار استانداري صرفا برگزاري انتخابات نمي باشد.

رئیس ستادانتخابات استان تصریح کرد : ما در ستادانتخابات براي شخص خاصي کار نميكنيم وبه آنچه ميگوييم اعتقاد داريم و وظيفه ما برگزاري انتخابات، در فضايي آرام و قانونمند است.

وی افزود: ما بعنوان مجموعه ای از وزارت کشور اجرا کننده و مكمل نظارت بر روند فرآيند هاي انتخابات هستيم كه در اين خصوص بايستي با تمام توان پاي كار بود و همه امور انتخاباتي را رصد كرد.

حسینی به تعامل همراه با حسن خلق و صداقت اشاره کرد و گفت : چون در این ايام هيات هاي نظارت ، اجرايي و بازرسي در فرمانداري مستقر مي شوند سعي کنيد با تعامل و صداقت همكاري لازم را در جهت برگزاري انتخاباتي باشكوه داشته باشيد.

وی به ارزیابي ستادانتخابات در شهرستان فردوس اشاره کرد وگفت : با درايت و برنامه ريزي مناسب فرماندار و اعضاي ستادانتخابات دراين شهرستان مشکل خاصي وجود ندارد واميدواريم اين رويه تا پايان انتخابات ادامه داشته باشد.

نظر شما