تازه ترین مطالب

کد مطلب: 13035
تاریخ انتشار : 14 ارد 1396 - 13:01
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی:
کسب رتبه دوم فردوس در کمک های عتبات عالیات
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کسب رتبه دوم فردوس در کمک های عتبات عالیات خبرداد.

به گزارش فردوس برین، موسی جوینده ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، با اشاره به اینکه در سال 95 به رکوردی بالا در بحث جمع‌‏آوری نذورات رسیدیم، اظهار داشت: در سال 95 برای اجرای پروژه‌‏ها جمع‌آوری مبلغ 3 میلیارد تومان را وعده داده بودیم که امروز این مبلغ به 5 میلیارد و 200 میلیون تومان رسیده است و این مبلغ با توجه به خشکسالی‏‌ها و محدودیت‌‏های استان رقم بسیار خوبی است.

وی با بیان اینکه در سال جاری هم مبلغ 3 میلیارد تعهد داده‌‏ایم، افزود: مبلغ 2 میلیارد و 200 میلیون تومان سنگ از کارخانه‌‏های استان خریداری کردیم همچنین 140 میلیون تومان برای بسته‌بندی سنگ‌‏ها و مبلغ 180 میلیون تومان هم برای رساندن این سنگ‌‏ها به عتبات عالیات هزینه داد‌‏ایم.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی با بیان اینکه کارهای بزرگی انجام گرفته و به اقتصاد استان کمک شایانی شده است، گفت: معادن فعال و کارخانه‏‌ها احیا شده‌‏اند و همچنین سیستم حمل و نقل را نجات داده‌‏ایم.

جوینده از سه شهرستان برتر خراسان جنوبی در حوزه جمع‌‏آوری نذورات تقدیر کرده و خاطرنشان کرد: از این میان شهرستان طبس رتبه نخست، شهرستان فردوس رتبه دوم و شهرستان بشرویه رتبه سوم را کسب کردند./فارس

نظر شما