تازه ترین مطالب

کد مطلب: 13037
تاریخ انتشار : 15 ارد 1396 - 15:48
انتخابات زنگ حساب است و باید توجه داشت تا تجارب تلخ در دولت قبل باز تکرار نشود.

به گزارش فردوس برین خسروی در نشست بصیرتی مزار شهدای فردوس در جمع مردم عنوان کرد: در انتخابات شخصی را انتخاب خواهیم کرد که انقلابی بودن ویژگی بارز او باشد.

این استاد دانشگاه در ادامه گفت: طبق فرمایشات رهبری هر زمان که احساس ضعف کنیم دشمن جرات حمله به کشور پیدا خواهد کرد متاسفانه وزرای این دولت همگی به نوعی احساس ضعف می کنند و در سخنرانی های خود نیز عنوان می کنند.

خسروی با اشاره به ویژگی ها و وصف شهدا در ادامه گفت: در انتخاب نامزدها نگاه کنیم ببینیم کدام یک ازآنها به شهدا نزدیک ترند و اخلاق شهدایی دارند.

وی اقدام دولت روحانی در 11 اردیبهشت را بسیار غیر اخلاقی دانست وگفت: امروز با این اوضاع گرانی و معیشت بد مردم چرا وقتی کارگران بغض چندین ساله شان می شکند و شعاری می دهند دولت در جواب آنها باید لفظ دهانتان را خورد خواهیم کرد به کار ببرد.

 خسروی در ادامه گفت: باید دید که کدام نامزد به رهبری در عمل نزدیک تر است ،آنچه مهم است ولایتمداری و تشخیص آن از ولایت شعاری است که بسیار سخت است و یقینا دستی که در دست رهبری قرار نگیرد در دست ترامپ خواهد بود.

وی همچنین تاکید کرد: انتخابات زنگ حساب است و باید توجه داشت تا تجارب تلخ در دولت قبل باز تکرار نشود.

این استاد دانشگاه یکی از اوصاف شهدا را صداقت دانست وگفت: دولتمردان صداقت داشته باشند عمل نکردن به وعده 100 روزه و محقق نشدن 4 میلیون شغل در حالی که فیلم آن در فضای مجازی به طور واضح وجود دارد بسیار کار ناپسندی است چرا باید دروغ گفت.

وی گفت: برخی نامزدها که ادعا می کنند زمانی که یک مامور شهرداری به صورت یک دست فروش سیلی زده انگار به صورت او سیلی خورده اکنون جای سوال است که آقای کاندید آن زمان که وزیر شما به فرمانداردر ایلام که از خود شماست لفظ بیشعور یک شبه تو را از کار برکنار خواهم کرد به کار می بردو یا وزیر شما به شعور خبرنگارزن به خاطر یک سوال توهین می کند و میکروفون را پرت می کند و یا آن زمان که به دونوجوان در عربستان تجاوز می شود شما و دولتتان چند بار به خود سیلی زدید.بدانید بیرون کردن یک رقیب با منطق غیر منصفانه کار درستی نیست.

خسروی همچنین گفت: صداقت از همه مهم تر است و دولت سعی کند تا خشونت خود و تخریب هایش را به دیگران نسبت ندهد.

وی با اشاره به سخنان رهبری گفت: مسئولینی که ادعا دارند که با سر کار آمدن آن ها سایه جنگ از سرمردم برداشته شده بدانند که ادعای آنها اشتباه محض است و این شهدا وحضور مردم در صحنه بوده است که باعث برداشته شدن سایه جنگ شده است.

این استاد دانشگاه در ادامه خاطرنشان کرد: متاسفانه فهمیدیم که فردوس در استان خراسان جنوبی اولین شهرستانی است که آمار طلاق در آن بالا رفته امیدواریم تا مدیریت شود و جلو از هم پاشیده شدن خانواده گرفته شود.

نظر شما