کد مطلب: 26
1 مرداد 1391،‏ 16:57:50

خسارت عدم تحویل موشک‌های S300 قطعا دریافت خواهد شد

<p><span id="bodyHolder_newstextDetail_nwstxtBodyPane">بعد از آنکه روسیه از دادن موشک‌های مذکور خودداری کرد، وزارت دفاع اولا نسبت به دریافت پرداخت‌های ایران اقدام کرد تا حقوق ملت ایران را برگرداند و نسبت به خسارت وارده نیز اقدام شد و دادخواست لازم ارائه شده و قطعا خسارات آن را دریافت خواهیم کرد</span></p>
<p><span> </span></p>

 

سید حسین نقوی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به جلسه عصر امروز(یک‌شنبه) کمیسیون متبوعش گفت: وزیر دفاع گزارشی از آخرین تحولات و دستاوردهای دفاعی کشور ارائه کرد.

وی افزود: آقای وحیدی با اشاره به دستاوردهای جدید موشکی جمهوری اسلامی در مورد موشک‌های S300 گفت، بعد از آنکه روسیه از دادن موشک‌های مذکور خودداری کرد، وزارت دفاع اولا نسبت به دریافت پرداخت‌های ایران اقدام کرد تا حقوق ملت ایران را برگرداند و نسبت به خسارت وارده نیز اقدام شد و دادخواست لازم ارائه شده و قطعا خسارات آن را دریافت خواهیم کرد.

نقوی گفت: وزیر دفاع در ادامه تصریح کرد که اقدام بعدی ساخت موشک‌های با برد بلند بود که این اقدام نیز با اتکا به توان علمی - فنی و تکنولوژیکی خودمان شروع شد و اکنون به موقعیت‌های قابل قبولی دست یافته‌ایم.

وی ادامه داد: وزیر دفاع با اشاره به اهمیت دفاع سایبری گفت، یکی از محوری‌ترین فعالیت‌های وزارت دفاع، دفاع سایبری است و اقداماتی که در تهاجمات اخیر سایبری علیه تأسیسات کشورمان منجر به خنثی‌سازی آنها شد نشان از توان و ظرفیت علمی و تکنولوژیکی جمهوری اسلامی در حوزه دفاع سایبری است.

نقوی افزود: سردار وحیدی در ادامه درخصوص مسایل سوریه گفت که سوریه به این دلیل مورد طمع و توطئه غربی‌ها قرار گرفت که در مقابل تجاوزات و تهدیدات رژیم صهیونیستی موضع‌گیری کرد. آمریکا و متحدانش به همراه برخی کشورهای عربی سوریه را به کانون تروریست‌ها تبدیل کرده‌اند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در پایان گفت: وزیر دفاع به سوالات اعضای کمیسیون به طور مبسوط پاسخ داد و پس از جلسه کمیسیون، کمیته‌های سه گانه تشکیل جلسه دادند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها