کد مطلب: 28
1 مرداد 1391،‏ 17:03:48

افزایش 100 درصدی اعتبارات فنی ‌و حرفه‌ای فردوس

<p><span id="bodyHolder_newstextDetail_nwstxtInfoPane">فرماندار شهرستان فردوس گفت: در سال جاری اعتبارات اختصاص ‌یافته به مرکز فنی‌ و حرفه‌ای این شهرستان 100 درصد افزایش یافته است</span></p>
<p><span>

به نقل از خبرگزاری فارس از فردوس، عباس اقبال ظهر امروز به مناسبت هفته ملی مهارت در دیدار با کارکنان مرکز فنی و حرفه‌ای شهید رادمرد شهرستان فردوس اظهار کرد: یکی از دلایل بیکاری در کشور فقدان مهارت‌های مورد نیاز بازار کار از سوی جویندگان کار است.

وی افزود: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به سبب انعطاف‌پذیری نشأت گرفته از خصیصه‌های بازار کار و اوضاع اقتصادی کشور و نیز به دلیل آموزش و ایجاد مهارت‌های لازم در افراد برای ایجاد توانایی در احراز مشاغل، نقش بسزایی در توسعه اشتغال دارد.

فرماندار فردوس با اشاره به تاثیر آموزش‌های فنی‌ و حرفه‌ای در ایجاد اشتغال تصریح کرد: امروز یکی از اولویت‌های مهم در سرمایه‌گذاری‌های آموزشی در تمام جوامع صنعتی، توسعه و گسترش آموزش‌های فنی و حرفه‌ای است.

اقبال از رشد 100 درصدی اعتبارات اختصاص یافته به مرکز فنی‌ و حرفه‌ای شهرستان فردوس خبر داد و افزود: اعتبارات این مرکز نسبت به سال گذشته دو برابر شده است.

وی افزود: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای از کارکردها و قابلیت‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مهمی برخوردار هستند و بر توسعه کشور به صورت مستقیم تاثیر می‌گذارد.

فرماندار فردوس افزود: برای اینکه تعداد کارآموزان مراکز فنی و حرفه‌ای افزایش یابد باید مطابق با نیاز مردم پیش برویم و نیازسنجی برای افزایش رشته‌ها و مهارت‌های فنی و حرفه‌ای بسیار مهم است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها