کد مطلب: 6899
10 اردیبهشت 1393،‏ 12:45:26

توصیه های مقام معظم رهبری به فرماندهان سپاه پاسداران

فردوس برین:سردار آبرومند به ذکر خاطره‌ای از دیدار با مقام معظم رهبری اشاره و تصریح کرد:‌در سال 86 به همراه 200 فرمانده سپاه خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم و سردار صفوی در خصوص توانمندی‌های سپاه اعم از موشکی، نظامی و دفاعی و .. توضیحاتی ارائه کرد که اغراق هم نکرد اما مقام معظم رهبری اکثر زمان سخنان خود را به این اختصاص دادند که همه اینها خوب است اما باید انسان مومنی باشد تا از آن تجهیزات استفاده کند.

به گزارش فردوس برین به نقل از فارس،معاون هماهنگ‌کننده سپاه در همایش گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی سپاه که صبح امروز برگزار شد، گفت: آن چیزی که سپاه به دنبال آن بوده و خواهد بود، این است که معنویت محور اصلی اقدامات سپاه باشد.

 


وی افزود: عقیدتی سیاسی باید به دنبال توسعه معنویت در میان پاسداران باشد. پاسدار تراز انقلاب باید مومن، مجاهد،‌تکلیف‌گرا، بصیر، دانا، ولایی، انقلابی و پیش‌برنده باشد. مقام معظم رهبری از سپاه و پاسداران انتظار پیش‌برندگی دارند که کار بسیاری دشواری است.

 


آبرومند تاکید کرد: انتظار ما از عقیدتی سیاسی در سپاه تربیت به جای آموزش صرف است. از طرفی هوشمند‌سازی نظامات عقیدتی سیاسی بسیار حائز اهمیت است.

 معاون هماهنگ‌کننده سپاه با بیان اینکه سپاه از دیگر سازمان‌ها وضعیت بهتری دارد، گفت: سپاه هر گاه که اراده کرده توانسته کار مدنظرش را انجام دهد اما ما باید همچنان تلاش کنیم تا به وضعیت مطلوب‌تری برسیم.

 آبرومند به ذکر خاطره‌ای از دیدار با مقام معظم رهبری اشاره و تصریح کرد:‌در سال 86 به همراه 200 فرمانده سپاه خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم و سردار صفوی در خصوص توانمندی‌های سپاه اعم از موشکی، نظامی و دفاعی و .. توضیحاتی ارائه کرد که اغراق هم نکرد اما مقام معظم رهبری اکثر زمان سخنان خود را به این اختصاص دادند که همه اینها خوب است اما باید انسان مومنی باشد تا از آن تجهیزات استفاده کند.

 در بخش دیگری از این مراسم سردار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه طی سخنانی اظهار داشت: روش‌های عقیدتی باید دائما مورد بررسی قرار گیرد و این چیز ثابتی نیست.

 وی افزود: این روش‌ها باید بهترین روش‌ها باشد و اگر خدشه‌ای به آن وارد شد باید برای رسیدن به اصل، روش را عوض کرد.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها