کد مطلب: 7130
1 خرداد 1393،‏ 10:00:53

شجاعی به اردوی تیم ملی فوتبال ایران اضافه شد

فردوس برین:تمرینات تیم ملی فوتبال ایران در اردوی آماده‌سازی کشور اتریش درحالی چهارشنبه پیگیری شد که حضور مسعود شجاعی، ترکیب تیم ملی را کامل کرد.

به گزارش فردوس برین به نقل از مهر ،بازیکنان تیم ملی ایران عصر چهارشنبه به وقت محلی تمرینات آماده‌سازی خود را در کمپ جدید و در شهر اشتگلزباخ پیگیری کردند.

 

بر اساس این گزارش، بازیکنان ملی‌پوش پس از انجام تمرینات صبح چهارشنبه در والتراسدورف، به هتل محل اقامتشان در اين شهر بازگشته و پس از توقفی کوتاه، به سمت شهر اشتگلزباخ حرکت کرده و پس از ورود به هتل محل اقامت و صرف ناهار و استراحت، به محل تمرین خود در اين شهر رفتند و تمرینات خود را در دور جدید آغاز کردند.

 

 

در تمرین عصر امروز که به مدت دو ساعت به طول انجامید، بازیکنان پس از گرم کردن و انجام تمرینات بدون توپ خود، تمرینات تاکتيکی خود را زیر نظر کادر فنی تيم ملی پيگيری کردند.

 

مسعود شجاعی بازیکن تیم ملی شاغل در باشگاه لاس پالماس اسپانیا بعدازظهر چهارشنبه وارد اردو شده که با حضور وی، ترکیب ملی پوشان کامل شد.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها