کد مطلب: 13290
1 مهر 1396،‏ 17:32:45
استاندار خراسان جنوبی در شورای اداری فردوس

فرمانداران به توانمندی های شهرشان به جد فکر کنند/برنامه محوری استانداری تشکیل کارگروه تولید واشتغال در شهرستان هاست

فرمانداران روی توانمندی های شهرستان هایشان به جد فکر کنند و پروژه هایی را در برنامه ریزی خود بیاورند که با وجود نقدینگی کم در استان و کشور بتواند موجب توسعه و پیشرفت باشد

به گزارش فردوس برین استاندار خراسان جنوبی ظهر امروزدر شورای اداری که با حضور مسئولین شهرستانی واستانی برگزارشده گفت: امروز به نیت یک سفرشهرستانی براساس یک برنامه مشخص وهمراهی مدیرانی که بتوانند پاسخگوی این سوالات و مشکلات باشند نیامده ام.

مروج الشریعه یکی از برنامه های اساسی و محوری خودکه برگزاری ستاد اقتصاد مقاومتی وکارگروه تولید اشتغال است اشاره کرد و گفت: تعیین سهم  شهرستان وجود مشکلات پیش آمده در حوزه اشتغال ازجمله بحث هایی خواهد بود که در این کارگروه مطرح خواهد شد.

وی در ادامه همچنین گفت: مدیران استانی باید تابلو و برنامه خود را برای اشتغال در شهرستان ها مشخص کنند چرا که وسعت نیاز و میزان توانمندی های کشور بیش از این است و باید با اراده محکم وبرنامه روشن و اهداف مشخص در حوزه مسائل اقتصادی پیش رفت.

استاندار خراسان جنوبی در ادامه با اشاره به این که سرمایه های دولتی دیگر برای توسعه کشور نمیتواند تاثیر گذار خوبی باشد گفت: سرمایه های دولتی تنها امور زیر ساختی را مهیا می کند و اثر بخش و توسعه آفرین نیست بنا براین باید از بخش خصوصی کمک بگیریم و نوع نگاه به سرمایه گذاری باید عوض شود باید اولویت ها مشخص شود تا بتوان با وجود اعتبار های محدود پیش رفت کرد.

مروج الشریعه درادامه خطاب به فرماندارن گفت: فرمانداران روی توانمندی های شهرستان هایشان به جد فکر کنند و پروژه هایی را در برنامه ریزی خود بیاورند که با وجود نقدینگی کم در استان و کشور بتواند موجب توسعه و پیشرفت باشدواین راهم مورد توجه قراردهند که اکنون برد با کسانی است که که متکی به منابع و امکانات داخلی خود هستند.

وی فردوس را دارای مثلث طلایی برای رشد و توسعه دانست و گفت: قنات بلده, شهر تون و آبگرم معدنی فردوس سه ضلعع مثلث طلایی فردوس هستند که با کار کردن برروی این ها میتوان شاهد توسعه و پیشرفت فردوس باشیم .

استاندار خراسان جنوبی از مسئولین خواست تا خودشان برای رشد شهرشان دست به کارشوند و تاکید کرد: اشتغال به این نیست که سایه دستی از دولت بیاید و به هیچ وجه اشتغال در ایران ربطی به برجام و آمریکا و ...نخواهد داشت.

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها