فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی:

تداوم فرهنگ ایثار در فضای دانشگاه چراغ هدایت جامعه است/ لزوم بازگویی خاطرات ایثارگران در فضای دانشگاه

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان‌جنوبی گفت: انتقال رشادت‌ها و بازگویی خاطرات مجاهدت‌های ایثارگران و آزادگان می‌تواند در تقویت و تحکیم فرهنگ ایثار وشهادت مؤثر باشد و باید در فضای دانشگاه بازگو شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:

بیمه‌ها ۱۳۴ میلیارد تومان به دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بدهی دارند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از بدهی ۱۳۴ میلیارد تومانی بیمه ها به این دانشگاه خبر داد.
رئیس اداره بازرسی سازمان صنعت و معدن خراسان جنوبی:

طرح نظارتی ویژه شب یلدا در خراسان جنوبی اجرا می‌شود

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: با توجه به نزدیکی شب یلدا و پیشگیری از افزایش نامتعارف سطح قیمتی، طرح نظارتی ویژه شب یلدا در خراسان جنوبی اجرا می‌شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

آمار حوادث جاده‌ای در خراسان جنوبی نگران‌کننده است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه آمار حوادث جاده‌ای در استان نگران کننده است گفت: در بحث کاهش این حوادث اقدام نخست استاندارد بودن وسیله نقلیه و سپس استانداردسازی راه است.
گزارش خبری؛

بریز و بپاش دولت در بودجه 97 برای مشاور رئیس جمهور؛ دریغ از مردم محروم خراسان‌جنوبی/ اعتبار بوی نامطبوع فرودگاه امام 20 برابر اعتبار راه آهن

متاسفانه دولت در حالی در بودجه 97 اعتبارات را از راه آهن خراسان‌جنوبی دریغ کرد که چندین برابر این اعتبار برای مشاور رئیس جمهور و رفع بوی نامطبوع فرودگاه امام خمینی پیشنهاد شد.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی:

درگیری مسلحانه در نهبندان/ یکی از ماموران انتظامی به شهادت رسید

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از درگیری مسلحانه با اشرار مسلح در شهرستان نهبندان و شهادت یکی از کارکنان فرماندهی انتظامی استان در این درگیری خبر داد.
فرمانده سپاه استان خراسان جنوبی:

۳۰ پزشکیار از زیرکوه برای کمک به اسکان زلزله‌زدگان کرمانشاه اعزام شدند

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) استان خراسان جنوبی از اعزام نخستین گروه جهادی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه خبر داد و گفت: ۳۰ پزشکیار از زیرکوه برای کمک به اسکان موقت و دائمی زلزله‌زدگان روستای شیخ صله این استان اعزام شدند.
امام جمعه بیرجند:

معرفی بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی فتنه جدید ترامپ است

امام جمعه شهرستان بیرجند گفت: پس از نابودی داعش توسط رزمندگان بلافاصله فتنه جدید را ترامپ صورت داد و بیت‌المقدس را به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیست معرفی کرد.
استاندار خراسان جنوبی:

زمینه اشتغال ۵۰۰۰ نفر در حوزه‌های IT و ICT استان خراسان‌جنوبی فراهم می‌شود

استاندار خراسان‌جنوبی گفت: با امضای ۱۱ تفاهم‌نامه همکاری درحوزه‌های IT و ICT زمینه اشتغال ۵ هزار نفر در این استان فراهم می‌شود.
معاون صنایع دستی خراسان جنوبی خبر داد:

برپایی ۱۱۰ غرفه در نمایشگاه ملی صنایع دستی

معاون میراث فرهنگی خراسان جنوبی از برپایی ۱۱۰ غرفه برای عرضه تولیدات صنایع دستی استانها در نمایشگاه سراسری صنایع دستی در بیرجند خبر داد.

پاسخ نماینده ولی فقیه در خصوص به کار بردن لفظ آیت الله برای ایشان

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به سوالی در خصوص بکار بردن لفظ «آیت الله» برای ایشان پاسخ داد.
استاندار خراسان جنوبی:

استان خراسان جنوبی برای اعزام نیروی انسانی و تجهیزات در راستای امدادرسانی به زلزله‌زدگان آمادگی دارد

استاندار خراسان جنوبی درپی وقوع زمین لرزه در غرب کشور، جان باختن جمعی از هموطنان را در این حادثه تسلیت گفت و از آمادگی استان برای اعزام نیروی انسانی و تجهیزات برای امدادرسانی به مصیبت دیدگان و آسیب دیدگان در زلزله خبر داد.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی:

۱۰۰ کیلومتر راه روستایی در خراسان جنوبی امسال بهره برداری می شود

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: تا پایان دهه فجر سال جاری ۱۰۰ کیلومتر راه روستایی در استان به بهره برداری خواهد رسید.
استاندار خراسان جنوبی:

بنیاد مستضعفان در اجرای پروژه‌های مهم استان خراسان جنوبی نقش کلیدی دارد

استاندار خراسان جنوبی گفت: بنیاد مستضعفان نقش تأثیرگذاری در اجرای پروژه‌های مهم استان خراسان جنوبی دارد و خواستار همکاری بیشتر این نهاد در استان هستیم تا شاهد رشد و رونق اقتصادی بیشتر در منطقه باشیم.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

نیروهای بومی در معادن استان خراسان جنوبی به کارگیری شوند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: بیکاری در جامعه زیاد شده که این موضوع مایه شرمساری است و از آنجا که معادن زیادی در استان خراسان جنوبی داریم باید نیروهای بومی در معادن به کارگیری شوند و از خام فروشی نیز جلوگیری شود تا اقتصاد منطقه رونق گیرد.

آخرین اخبار