کد مطلب: 13103
18 خرداد 1396،‏ 17:23:32
با ما بروز باشید؛

آموزش تغییر شماره تلفن در تلگرام/آموزش تصویری


وقتی برای نخستین بار قصد می‌کنید که از اپلیکیشن تلگرام را نصب و راه اندازی کنید، به منظور تایید هویت از شما یک شماره تلفن می‌خواهد. اما اگر در ادامه‌ی استفاده از این اپلیکیشن نیاز شد تا شماره‌ی خود را تعویض و یا خاموش کنید، چه باید کرد؟

به گزارش فردوس برین به نقل از سرویس فضای مجازی خبرگزاری صدا و سیما؛به نقل از کلیک(رسانه دانش و فناوری) در ادامه راهکاری ساده را شرح می‌دهیم که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی شماره تلفن خود را در تلگرام تغییر دهید. اپلیکیشن تلگرام را باز کنید و از قسمت سه خط موازی سمت چپ آن وارد بخش تنظیمات شوید.

آموزش تغییر شماره تلفن در تلگرام

پس از اینکه به بخش تنظیمات وارد شدید، با بخش اطلاعات یا Info سروکار خواهید داشت. یکی از مواردی که در قسمت اطلاعات مشاهده خواهید کرد شماره تلفنی است که در ابتدا به تلگرام معرفی کرده بودید، اکنون آن را انتخاب نمایید.

آموزش تغییر شماره تلفن در تلگرام

اکنون شما گزینه‌ای را تحت عنوان CHANGE NUMBER مشاهده می‌نمایید. این گزینه به شما امکان می دهد تا شماره‌ تلفن را تغییر دهید.

آموزش تغییر شماره تلفن در تلگرام
در این مرحله تلگرام از شما سوال می‌کند که آیا در مورد اینکار اطمینان دارید، در ادامه شما باید گزینه‌ی ok را انتخاب کنید.

آموزش تغییر شماره تلفن در تلگرام

سپس، به صفحه‌ای وارد می‌شوید که قادر خواهید بود شماره تلفن قبلی خود را حذف کرده و شماره‌ی جدیدی را جایگزین نمایید. در این قسمت با صفحه‌ی New number روبرو خواهید شد، همانند آنچه که در تصویر مشاهده می‌کنید.

آموزش تغییر شماره تلفن در تلگرام

هنگامی که شماره تلفن جدید را در باکس مربوطه تایپ کردید، از قسمت سمت راست و بالا تیک مورد نظر را مشاهده می‌کنید آن را لمس کرده تا شماره جدید را جایگزین نمایید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها