کد مطلب: 13104
18 خرداد 1396،‏ 17:35:36

صندلی ریاست جمهوری به دختر ترامپ رسید

با گذشت کمتر از یک ماه از ادای سوگند دونالد ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا، انتقادها و حاشیه ها در خصوص جایگاه ریاست جمهوری در آمریکا ادامه دارد.

به گزارش فردوس برین با روی کار آمدن ترامپ به عنوان رئیس جمهور منتخب آمریکا، طرح ها و تصاویر جلد مجلات وی را به صورتی شخصیتی سرشار از جسارت، بی‌محابایی، تمسخر، پیش‌بینی‌ناپذیری، بی‌اعتنایی به ارزش‌ها و میراث گذشتگان، مرموز و دارای پیامدهای ناگوار به تصویر کشیدند. نزدیکان ترامپ هم گفتند، ریاست جمهوری سخت‌تر از آن چیزی بوده که او تصور می‌کرده و چالش‌های موجود او را به شدت عصبانی می کند.

صندلی ریاست جمهوری به دختر ترامپ رسید صندلی ریاست جمهوری به دختر ترامپ رسید صندلی ریاست جمهوری به دختر ترامپ رسید صندلی ریاست جمهوری به دختر ترامپ رسید صندلی ریاست جمهوری به دختر ترامپ رسید صندلی ریاست جمهوری به دختر ترامپ رسید صندلی ریاست جمهوری به دختر ترامپ رسید صندلی ریاست جمهوری به دختر ترامپ رسید صندلی ریاست جمهوری به دختر ترامپ رسید صندلی ریاست جمهوری به دختر ترامپ رسید صندلی ریاست جمهوری به دختر ترامپ رسید

دونالد ترامپ با انتخاب داماد یهودی اش، کوشنر ۳۶ ساله، به عنوان مشاور ارشد، قانون ممنوعیت استخدام خویشان در آمریکا را نقض کرد تا کاخ سفید را به محفلی خانوادگی تبدیل کند.
حمایت دونالد ترامپ از محصولات تجاری دخترش، ایوانکا ترامپ و حمایت علنی «کالیان کانوی» مشاور کاخ سفید از محصولات ایوانکا ترامپ نیز مصداق «نقض آشکار ممنوعیت سوء استفاده از موقعیت» شغلی خوانده شد که حاشیه های زیادی داشت.
شکست سیاست های جنجالی کاخ سفید در پی باطل شدن فرمان ترامپ در خصوص منع ورود شهروندان هفت کشور به دلایل امنیتی نیز نشان از بی تدبیری رئیس جمهوری آمریکا قلمداد شد و حالا عکسی در فضای مجازی منتشر شده که مربوط به دیدار اخیر جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا از کاخ سفید است؛ اما نکته قابل توجه نشستن «ایوانکا ترامپ» روی صندلی مخصوص رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید است که صدای منتقدان را بلندتر از قبل کرده تا بگویند: رئیس جمهور جدید آمریکا تهی از علم سیاست است و این ویژگی را می‌توان در اعمال ترامپ نیز مشاهده کرد!

تصاویر

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها