کد مطلب: 13326
13 مهر 1396،‏ 15:10:10
رئیس مجمع عالی بسیج در فردوس

جوشش بسیج با بصیرت موجب خنثی شدن فتنه دشمنان می شود

جوشش بسیج با بصیرت موجب خنثی شدن بسیاری از جسارت ها ونقشه های دشمن می شود.

به گزارش فردوس برین رئیس مجمع عالی بسیج شهرستان فردوس در جلسه مجمع عالی بسیج با حضور سردار قاسمی که درشهرستان فردوس فردوس برگزار شد گفت: اجتماع زنده وپویا اجتماعی است که در آن بیداری ایجاد شود واین بیداری توسط سرور وسالارشهیدان ایجاد شده است و آنکه خود را رهرو ولایت می داند باید به دستورات آن جامع عمل بپوشاند.

حجت الاسلام والمسلمین بابایی در ادامه گفت:اگر جامعه بسیجیان متحد باشند اجرای احکام الهی فراموش نمی شوند.

وی گفت: لازم است بسیج ماموریت خود را به خوبی انجام دهد تا حماسه ایجاد شود اگر بی تفاوت باشد در رعایت احکام و...کوتاهی می شود.

امام جمعه فردوس همچنین گفت:کسانی که دراستان ما و  درکشور به رهبری ونمایندگان ولی فقیه در استان ها جسارت می کنند باید آن قدربه آنها سخت گیری شود تا سر به بیابان بگذارنند نه اینکه بیشتر تحویل گرفته شود.

بابایی تاکید کرد: بسیج اگر جایگاه خود را پیدا کند وحساس باشد پیرامون صحبت های نماینده ولی فقیه هیچ کس قدر ت جسارت به مقام های عالی وتاثیر گذار جامعه را ندارد وجوشش بسیج با بصیرت موجب خنثی شدن بسیاری از جسارت ها ونقشه های دشمن می شود.

وی همچنین گفت: جامعه ای که بیداری در آن باشد وامر به معروف و نهی از منکر در آن زنده باشد فساد در جامعه وجود ندارد.

رئیس مجمع عالی بسیج فردوس خاطر نشان کرد: در صورتی که بسیج در جامعه خوب کار کند دغدغه ای در خصوص مسائل فرهنگی و آسیب های اجتماعی وجود نخواهد داشت .

بابایی از بسیجیان خواست تا در عرصه اقتصاد مقاومتی با قدرت حضور یابند و گفت: بسیج با قدرت مردمی خود در حل مشکلات اقتصادی و تولید واشتغال مولد وارد شود تا شاهد جهادی عظیم در رفع این مشکلات باشیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها