کد مطلب: 13488
18 آذر 1396،‏ 14:04:31
امام جمعه بیرجند:

معرفی بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی فتنه جدید ترامپ است


امام جمعه شهرستان بیرجند گفت: پس از نابودی داعش توسط رزمندگان بلافاصله فتنه جدید را ترامپ صورت داد و بیت‌المقدس را به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیست معرفی کرد.

به گزارش فردوس برین به نقل ازخبرگزاری تسنیم ازبیرجند، آیت الله سید علیرضا عبادی ظهر امروز در آیین خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با اشاره اینکه کشور و خراسان جنوبی دچار کم بارانی است اظهار داشت: در این راستا توصیه می‌شود نماز طلب باران اقامه شود.

وی با بیان اینکه آنچه در سال ها از علت خشکیدن قنوات، چاه ها و بند آمدن چشمه آسمان ذکر شده گناه است افزود: زلزله غرب کشور و خشکسالی شرق کشور همه یک تلنگر است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند با گرامیداشت روز دانشجو بیان کرد: درود بر دانشجویان هدفمندی که چه از آن تاریخی که خونشان در استکبار ستیزی نقش سنگ فرش دانشگاه شد و امروز پس از 10 ها هزار سال پیامشان را به گوش مسئولان رساندند.

عبادی میلاد حضرت رسول اکرم و اما صادق (ع) تبریک و تصریح کرد: برای درک حقیقت انسان باید از هواهای نفسانی تخلیه شود چراکه انکار حق و روی آوردن به باطل این طور نیست که از جهل بسیط و ابتدایی باشد بلکه جاهل ابتدایی، می تواند بداند اما منشأ این نفهمی ها انکار است.

وی با بیان اینکه جاهل حق و حقیقت را خوب می فهمد اما انکار می کند خاطرنشان کرد: درحالی که در باطن دل، به این حق یقین دارد و فرق بین رهبر انقلاب و ترامپ را می داند اما به دنبال چپاول حق دیگران هستند و اینها بهانه است.

امام جمعه شهرستان بیرجند با بیان اینکه خداوند می فرماید تشخیص حق و باطل بسیار ساده است یادآور شد: تمام بدبختی های ما از ظلم علو است و باید این بیماری ها را از خود دور کنیم.

عبادی اظهار داشت: در دنیا اقوام، عقاید و جنایتکارانی وجود دارند اما در عین حال خداوند که خالق عالم است انگشت بر روی یهود گذاشته است و می فرماید دشمن شما مسلمانان یهودیان هستند.

وی با اشاره به اینکه امروز ما بعد از 1400 سال مشاهده می کنیم یهود همین است افزود: ردپای کثیف آنان در همه جا وجود دارد و آنان بدترین نسبت هارا به پیامبران دادند.

امام جمعه شهرستان بیرجند با بیان اینکه همچنین در تعریف کتاب‌های الهی نیز دست یهودیان در کار است گفت: امروز بیش از صدها انجیل وجود دارد و این کار توسط یهودیان انجام می‌شود.

عبادی با بیان اینکه یهودیان با نفوذ در کشورها به اسم اسلام مانند صعودی و غیره همه دنیا را برای مردم جهان به یک زندان تبدیل کردند بیان کرد: به وجود آمدن داعش توسط یهودیان بود که رزمندگان غیور اسلام آنان را خواباندند.

وی با بیان اینکه آنها امروز فتنه جدیدی را ایجاد کردند تصریح کرد: پس از نابودی داعش توسط رزمندگان بلافاصله فتنه جدید را ترامپ صورت داد و بیت المقدس را به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیست معرفی کرد.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی یادآور شد: در این راستا امروز کشورهای مسلمان و غیرمسلمان نسبت به یهود و اسرائیل اعتراض دارند و امید است طومار کثیف آنها برافتد و کشور از دست آنها راحت شود.

همچنین در پایان نماز جمعه تظاهرات ضد آمریکایی، ضد صهیونیستی در پی معرفی بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی برگزار شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها