کد مطلب: 13534
5 دی 1396،‏ 12:50:42
معاونت پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی فردوس

رشد ۱۰۰ درصدی پژوهش در واحد فردوس در یک سال گذشته

در یک سال گذشته با توجه به توسعه تحصیلات تکمیلی دانشگاه، کارهای پژوهشی، مقالات علمی، پایان نامه های تحصیلی رشد ۱۰۰ درصدی داشته است.

معاونت پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی فردوس در گفتگو با فردوس برین درخصوص اهمیت پژوهش به دو حوزه مادی و دینی در پژوهش اشاره کرد و گفت: مادر این نوع علم عقل است و اگر بخواهیم به وحدت در جامعه برسیم باید به راز این کار یعنی پژوهش اهمیت بدهیم.

دکتر علی زحمتکش در ادامه با اشاره به اینکه پژوهش در دانشگاه آزاد اسلامی فردوس رکن اصلی است گفت: پژوهش رکن اصلی در دانشگاه آزاد اسلامی است به گونه ای که بودجه خاص خود در هر واحدی را دارد و هیچ واحدی حق تخلف از آن را ندارد.

وی با اشاره به رشد چشمگیر پژوهش در واحد فردوس گفت: در یک سال گذشته با توجه به توسعه تحصیلات تکمیلی دانشگاه، کارهای پژوهشی، مقالات علمی، پایان نامه های تحصیلی رشد ۱۰۰ درصدی داشته است.

معاونت پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی فردوس افزود: تجهیز کتابخانه مرکزی، خرید وسایل آزمایشگاهی در گروه عمران، تجهیز سایت کامپیوتری، خرید وسایل مورد نیاز آزمایشگاه های گروه پرستاری با هزینه ای بالع بر ۳ میلیارد ریال از اهم فعالیت های حوزه پژوهش در دوسال گذشته بود.

 زحمت کش در پایان گفت: در این مدت بیش از ۳۰ کارگاه و سخنرانی علمی برگزار شده است و در آینده شاهد برگزاری بهتر و بیشتر این موارد و نیز همایش ها و مسابقات علمی خواهیم بود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها