کد مطلب: 13570
18 دی 1396،‏ 12:52:44
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فردوس

پلمپ یک کارگاه ساختمانی در فردوس

یک کارگاه ساختمانی به دلیل رعایت نکردن مقررات ایمنی ساختمان در شهرستان فردوس تعطیل شد.

 رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فردوس در گفتگو با فردوس برین  گفت:پلمپ یک کارگاه ساختمانی در فردوس یک کارگاه ساختمانی در این شهرستان به علت داشتن نواقص و ایرادات ایمنی و به منظور جلوگیری از بروز حوادث احتمالی پلمپ شد.

 صولتی افزود: در ساختمان سازی به دلیل احتمال بالای خطر در مراحل مختلف ساخت و ساز و وقوع حوادث احتمالی، رعایت نکات ایمنی ضروری است .

وی از همه پیمانکاران و مدیران پروژه های ساختمانی و مهندسین ناظر خواست: ابتدا محّل کار را ایمن سازی و به کارگران آموزش های لازم داده شود و سپس کار را شروع و همواره نظارت شود که در غیر اینصورت مطابق قانون کار کارگاههای ساختمانی نا ایمن پلمپ می شود.

صولتی گفت: امسال 63 مورد بازرسی از واحدهای ساختمانی شهرستان فردوس انجام شده که از این تعداد 62 مورد ایمن سازی کارگاهها از طریق صدور ابلاغیه های رفع نقص انجام شده است.

وی افزود: رعایت نکات ایمنی در خصوص تهیه لوازم حفاظت فردی کارگران، ایمنی داربست ها، حفاظ گذاری پرتگاه ها و پلکان و ایمنی تاسیسات برقی ساختمان و از امکانات ضروری برای ایمنی در کارگاه ها است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها