کد مطلب: 13595
10 بهمن 1396،‏ 11:17:48
مدیر پایگاه میراث فرهنگی شهر تاریخی تون خبرداد

بررسی و تصویب طرح بازآفرینی پایدار شهر تاریخی تون در شورای عالی معماری و شهرسازی کشور

محمد سعید ایزدی معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی و هیئت همراه پس از برگزاری جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهر فردوس که در محل هتل عمادنظام فردوس برگزار گردیده بود، از شهر تاریخی تون بازدید وقول مساعد برای بررسی و تصویب طرح بازآفرینی پایدار شهر تاریخی تون در شورای عالی معماری و شهرسازی کشور راداد.

 اقدس کرم پور مدیر پایگاه میراث فرهنگی شهر تاریخی تون در گفتگو با فردوس برین از بازدید  محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم شهرستانهای فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی، مجید روستا و اژدری از اعضای هیئت مدیره شركت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری و مهدی جعفری مدیر كل راه و شهرسازی استان  از محله تاریخی سردشت، محدوده ارگ قدیم و مدرسه تاریخی علیا خبرداد.

وی افزود: ایزدی در این بازدید از همدلی ارگان های مختلف شهری در راستای اهداف ستاد بازآفرینی پایدار شهری ابراز خوشنودی کرد و خواستار حفظ و تقویت هویت فرهنگی، تاریخی و اجتماعی با رویکرد محله محوری در این شهر شد.

مدیر پایگاه میراث فرهنگی شهر تاریخی تون در ادامه گفت: ارائه کلیات طرح بازآفرینی پایدار شهر تاریخی تون توسط مشاور طرح از دیگر موارد مطروحه در این بازدید بود و مقرر گردید جلسه ای در تهران با حضور معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی برگزار و موارد لازم بررسی گردد. همچنین ایزدی در خصوص بررسی و تصویب طرح مذکور در شورای عالی معماری و شهرسازی کشور قول مساعد داد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها