کد مطلب: 13617
16 بهمن 1396،‏ 12:43:21
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

ضرورت ایجاد پارک فروش صنایع دستی تولیدی بانوان در خراسان جنوبی


نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: باید پارک های منظم برای خانواده‌ها ایجاد شود تا ضمن تجدید روحیه در فضای دیگر، وسایل تولیدی خود را عرضه کنند.

به گزارش فردوس برین به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی صبح یکشنبه در دیدار با بانوان شهرداری بیرجند بیان کرد: جایگاه زن در نظام مقدس جمهوری اسلامی و دین اسلام، بسیار رفیع است.

وی با بیان اینکه ارزش های فرهنگی جایگاه زن را به عنوان یک ارزش تثبیت می کند، گفت: تفاوت بانوانی که ارزش های اسلامی را حفظ می کنند با بیگانگانی که به عنوان یک ابزار مطرح می شوند، بر دنیا نیز  واضح است.

آیت الله عبادی با اشاره به شخیصت حضرت فاطمه زهرا (س) بیان کرد: فداکاری، محبت، همکاری و گذشت از ویژگی های بارز این حضرت بوده که باید الگوی بانوان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه بانوان ما در انواع مسائل اعم از ارزش‌های علمی، اخلاقی، کار و تلاش، تربیت فرزندان خوب درخشیده اند، افزود: همچنین بانوان خراسان جنوبی در برخی صنایع مانند بافت فرش برای عتبات عالیات اقدامات ارزشمندی انجام داده اند.

آیت الله عبادی بیان کرد: مرد و زن خراسان جنوبی با وجود مشکلات و خشکسالی های های حاکم بر استان، مسئولیت خود را فراموش نکرده و در این راستا تلاش می کنند.

وی با اشاره به تولیدات صنایع دستی توسط بانوان استان بیان کرد: باید پارک های منظم برای خانواده‌ها ایجاد شود تا ضمن تجدید روحیه در فضای دیگر، وسایل تولیدی خود را عرضه کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: تاکنون با مسئولان ذیربط مذاکراتی انجام شده تا تولیدات خراسان جنوبی در بازار ها عرضه و موجب تشویق و دلگرمی شود.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها