کد مطلب: 13630
17 بهمن 1396،‏ 18:32:50
رئیس سازمان هلال احمر کشور

فردوس و طبس به دلیل زلزله خیز بودن نیاز به توجه بیشتر جهت راه اندازی انبارهای امدادی دارد

با توجه به قرار گرفتن خراسان جنوبی و شهرستان فردوس بر روی زلزله و بروز حوادث تلخی همچون زلزله فردوس و طبس در گذشته، باید این منطقه مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

به گزارش فردوس برین, علی اصغر پیوندی ظهر امروز در بازدید از مجتمع تفریحی و آب درمانی هلال فردوس اظهار داشت: با توجه به قرار گرفتن خراسان جنوبی و شهرستان فردوس بر روی زلزله و بروز حوادث تلخی همچون زلزله فردوس و طبس در گذشته، باید این منطقه مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه در آینده حوادث غیرمترقبه زیادی درپیش خواهیم داشت و باید خودمان را برای رویارویی با این حوادث آماده کنیم، گفت: شهرستان‌های فردوس و طبس در گذشته تجربه تلخی در ارتباط با وقوع زلزله داشته و در خصوص راه‌اندازی انبارهای امدادی کارهای خوبی با حمایت دولت و مجلس آغاز شده است.

رئیس سازمان هلال احمر کشور افزود: بدنبال این هستیم تا با راه‌اندازی مرکز امدادی جنوب خراسان، لجستیک و تامین ضروریاتی که در مواقع غیرمترقبه اتفاق می‌افتد را پشتیبانی کنیم و در این خصوص راه‌های مواصلاتی، دسترسی، جمعیت و مناطق خطرخیز مورد نظر است.

پیوندی تصریح کرد: برنامه‌ریزی زیادی انجام شده ولی کافی نبوده است و پیگیری می‌کنیم تا در زمان نه چندان دور مرکز امدادی که اساس سیاست سازمان هلال احمر نیز هست در منطقه راه‌اندازی شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها