کد مطلب: 13632
18 بهمن 1396،‏ 14:29:19
نماینده مردم فردوس درهمایش تجلیل از برگزیدگان کنکور96

قبولی 26 نفر در رشته پزشکی در کنکور 96افتخاری برای مردم فردوس است/آزمایشگاه نانو هرچه زودتر راه اندازی شود

قبولی 26 نفر از دانش آموزان فردوس در رشته های پزشکی کنکور ۹۶ راهی معتبر ترین دانشگاه های سطح کشور شدند و این برای فردوس که از نظرامکانات بسیار ضعیف هست مایه مباهات است.

به گزارش فردوس برین محمدرضا امیرحسنخانی ظهر امروز در همایش تجلیل از برگزیدگان کنکور ۹۶ عنوان کرد: دانش آموزان فردوس و برگزیدگان امروز باید بدانند که موفقیتشان را مدیون تلاشها وزحمات پدر و مادران خود و دبیران و معلمان دلسوز خود هستند.

وی گفت: دانش آموزان باید بدانند که جامعه برای علم ارزش زیادی قائل است و برگزاری اینگونه همایش ها در تشویق دیگر دانش آموزان نیز بسیار موثر است.

نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان افزود: قبولی 26 نفر از دانش آموزان فردوس در رشته های پزشکی کنکور ۹۶ راهی معتبر ترین دانشگاه های سطح کشور شدند و این برای فردوس که از نظرامکانات بسیار ضعیف هست مایه مباهات است.

امیرحسنخانی با اشاره به اینکه مدت دوسال است مسئولان پیگیر راه اندازی آزمایشگاه نانو در فردوس هستند، تصریح کرد: باید به این موضوع اهمیت بیشتری داده شود و دلیلی ندارد دانش آموزان همشهری من در فردوس از امکانات کافی برخوردار نباشند.

فرماندار فردوس نیز با اشاره به اینکه این شهرستان در سال های گذشته از توسعه عقب مانده و زیرساخت های لازم در آن فراهم نشده، افزود: باید سعی کنیم تا با همدلی و همراهی حقوقی که در گذشته تضییع شده را به دست آوریم.

مهدی ابراهیمی تصریح کرد: فردوس نخبگان و بزرگان زیادی در شهرهای مختلف دارد که باید از ظرفیت آنها برای پیشرفت و توسعه شهرستان بهره بگیریم.

وی یادآور شد: برگزاری همایش های مختلف در مشهد و تهران با هدف معرفی شهرستان فردوس است که بدون هزینه و با کمک خیران برگزار می شود.پ

لا

یب

یل

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها