کد مطلب: 13633
18 بهمن 1396،‏ 22:28:21
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در فردوس

تکمیل مجموعه ورزشی کارگران فردوس پیگیری می شود

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و سرپرست دفتر حقوقی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تکمیل مجموعه ورزشی کارگران شهرستان فردوس پیگیری می شود.

به گزارش فردوس برین؛ جمشید تقی زاده در سیزدهمین جلسه کمیته اشتغال شهرستان فردوس که با حضور برخی از مسئولان اجرایی در فردوس برگزار شد عنوان کرد: وزیر تعاون بسیار کارگر دوست است و فقر زدایی در تمام ذهنیات او مورد نظر است.

وی افزود: امروز بیکاری و فقر معضلاتی است که همه مسئولان کشور با تمام قوا برای رفع آن تلاش می کنند و این فقرزدایی باید در همه عرصه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی شکل بگیرد.  

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و سرپرست دفتر حقوقی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: اشتغال روستایی، اشتغال فراگیر، طرح روستا تعاون و سیاست های فقرزدایی از جمله مباحثی است که در دولت و همچنین توسط رئیس جمهور بسیار مورد تاکید است.

تقی زاده یادآور شد: موضوع سالن ورزشی کارگران فردوس را در جلسه جمع بندی امشب در استان مطرح و قول می دهم تصمیمات خوبی در این مورد گرفته شود.

وی، فردوس را یک شهر زنده و پویا دانست که نیازمند یک سری سرمایه گذاری است و باید زیرساخت های بزرگی در این شهر ایجاد شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و سرپرست دفتر حقوقی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تقویت مشارکت ها، تجمیع منابع و سرمایه ها و اشتغال خانگی باید مورد توجه قرار گیرد و سعی می کنیم به عنوان یک محرک برای رونق بازار فردوس، منابع خوبی را در اختیار این شهرستان قرار دهیم.

فرماندار فردوس نیز به وجود 700 واحد کارگری، 26 کارخانه فعال، 24 هزار و 983 بیمه شده تامین اجتماعی و چهارهزار 500 نفر کارگر در این شهرستان اشاره کرد و افزود: دو طرح بزرگ در شهرستان فردوس در حال انجام است که در یکی از طرح ها سرمایه گذار مبلغ 10میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده که از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این خصوص تقاضای کمک داریم تا این دو طرح با حمایت دولت تسریع یابد چرا که اجرای این دو طرح برای منطقه حیاتی است.

حسین اکبری عضو شورای شهر فردوس نیز در ادامه ارتقای درمانگاه تامین اجتماعی و اجرای چارت اصلی آن، ارتقای اداره تامین اجتماعی فردوس از تیپ چهار به سه، افزایش اعتبارات صندوق کارآفرینی امید و تکمیل سالن ورزشی کارگران را از جمله مطالبات شهرستان فردوس عنوان کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها