کد مطلب: 13634
18 بهمن 1396،‏ 22:34:04
امام جمعه فردوس در یادوراه شهید مهدی عصاریان

انقلاب اسلامی نجات کشور از دوران تاریکی و ذلت بود/برجام برد دشمن و باخت کشور ما بود

امام جمعه فردوس انقلاب اسلامی را نجات کشور از دوران ذلت و تاریکی دانست و گفت: بعد از انقلاب سخن امام فصل الخطاب همه جهان شده بود و اتاق های دشمن هم حتی از پس امام برنمی آمدند.

به گزارش فردوس برین امام جمعه فردوس در یادواره شهید مهدی عصاریان در جمع مردم فردوس عنوان کرد: انسان باید همیشه از گذشته درس بگیرد و نقاط قوت گذشته را شناسایی کند و به دنبال آن برود، مردم ایران قبل از انقلاب زمانی را پشت سر گذاشتند که در آن نماز، ولایت و مسجد مطرح نبود.

حجت الاسلام بابایی، جشن های ۲۵۰۰ ساله و صحبت نکردن درباره شاه و اسرائیل لایحه کاپیتولاسیون را از جمله خیانت های شاه و وجود محیط خفقان آور آن زمان عنوان کرد.

امام جمعه فردوس انقلاب اسلامی را نجات کشور از دوران ذلت و تاریکی دانست و گفت: بعد از انقلاب سخن امام فصل الخطاب همه جهان شده بود و اتاق های دشمن هم حتی از پس امام برنمی آمدند.

حجت الاسلام و المسلمین بابایی گفت: نعمت ولایت در کشور ما سبب شد تا زنان هم چنان حجاب داشته باشند و روضه اهل بیت و ائمه(ع) و همچنین لباس روحانیت همچنان باقی بماند.

وی در ادامه تاکید کرد: با وجود انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی و شهدای بسیاری که در این راه داده ایم اما باز هم راضی به وضع موجود نیستیم و زمانی به اهداف انقلاب و آرمان امام راحل می رسیم که دیگر دستی بالای دست مسلمانان نباشد.

امام جمعه فردوس با اشاره به برجام گفت: در جریان برجام مسئولین ترسویی داشتیم که راضی به دادن کیک زرد آب سنگین و سانترفیوژ ها شدند و همین برجام که مارا وادار به پذیرفتن هر آنچه آنان گفتند کرده است اکنون موجب شده تا باز برای باز پس گرفتن ما به آنها التماس کنیم.

بابایی برجام را برد دشمن وباخت کشورمان دانست افزود: با وجود شکست ایران در برجام اما بازهم دشمن میخواست تا با عملی کردن برجام دو و سه کشور را به قبل از انقلاب برگرداند و موشک های کشور را گرفته و مانع از حمایت فلسطین و لبنان مظلوم توسط ایران شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اگر خون امام در رگ های انقلاب نبود جرات و شجاعت را به یادگار نمی ماند و اکنون همانند قبل از انقلاب ذلیل بودیم ‌و همگان بدانند که تا زمانی که ترس از دشمن در وجودمان باشد انتظار رسیدن به آرمان های بلند انقلاب را نباید داشته باشیم.

ثقس

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها