کد مطلب: 13671
11 اسفند 1396،‏ 14:35:21
امام جمعه فردوس

دولت برخورد جدی با سفارت انگلیس در ایران داشته باشد

انگلستان بازهم در مسائل حقوق بشر هسته ای و موشکی ایران دخالت وکارشکنی میکند و لازم است تا دولت مردان برخورد قاطعی باسفارت این دشمنان شماره دو در ایران انجام دهند تا دست از این کارشکنی ها بردارند.

به گزارش فردوس برین ظهر امروز امام جمعه فردوس در خطبه های نماز جمعه عنوان کرد: پیروی از هوای نفس و داشتن آرزوهای فراوان و طولانی دو نگرانی پیامبر در خصوص امت خود بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین بابایی در ادامه با اشاره به انتظار حضرت امام زمان برشیعیان گفت: اگر شیعیان وپیروان بر اجتماع دل ها بودند و به ظاهر به وحدتاکتفا نمی کردند تاخیر از دیدار امام زمان برداشته می شد.

 وی با اشاره به مقام حضرت ام البنین گفت: در دنیا تنها یک زن وجود داشت که بچه های مادری دیگر را سرور فرزندان خود می دانست و همیشه به فرزندان خود سفارش می کرد که غلام فرزندان حضرت زهرا و علی (ع) باشند واو کسی جز ام البنین نبود که ۴ فر ند خود را فدای فرزند فاطمه امام حسین (ع) کرد.

امام جمعه فردوس به مادران توصیه که تربیت فرزندان خود را جدی بگیرند و گفت: دشمن روی بانوان این جامعه سرمایه گذاری کرده است و می خواهد تا حجاب و عفاف را از مادران بگیرد آنها را چون عروسک هایی در میان مردم جلوه دهد.

بابایی در ادامه با اشاره به سالروز بازگشایی کمیته امداد گفت: تحت پوشش بودن ۱۴۰۰ خانواده  کمک به معیشت و ایتام خرید مسکن برلی ۱۶ خانواده مهارت آموزی و اشتغال زایی و برگزاری ۱۰۰ جلسه فرهنگی گوشه ای از خدمات کمیته امداد امام خمینی در فردوس است.

وی ضمن تاکید بر کاشت درختان مثمر در خیابان ها و روز درختکاری گفت: با توجه به ایام عید مصرف آب باید در آن صرفه جویی و مردم از آبهای خاکستری یعنی آبی که با سبزی وغیره شستشو می دهند را برای آبیاری فضای سبز و باغچه های منازل خود استفاده کنند.

امام جمعه فردوس بازهم بر وجود سفارت انگلیس خبیث در کشور اشاره کردوگفت: انگلستان بازهم در مسائل حقوق بشر هسته ای و موشکی ایران دخالت وکارشکنی میکند و لازم است تا دولت مردان برخورد قاطعی با این دشمنان شماره دو و سفارت آنها در ایران انجام دهند تا دست از این کارشکنی ها بردارند.

بابایی در ادامه با اشاره دومین سالگرد انتخاب آیت الله رئیسی به عنوان تولیت آستان قدس رضوی گفت: ساخت شهری به نام زائر٬ دعوت از ۵۰۰ هزار زائر اولی برای تشرف به حرم مطهر و رسیدگی به محرومین از جمله خدمات آستان قدس بوده است و امیدواریم تا آستان قدس رضوی با توجه به ظرفیت خوب در حوزه اشتغال و تولید هم ورود پیدا کند.

وی در خصوص رسیدگی به حساب مسئولین نیز گفت: چطور می شود تا برخی از مدیران اجرایی که گفته می شود با دوچرخه به محل کار می روند اکنون سوار ماشین ۲۰۰ میلیون تومانی شوند طرح دوفوریتی باید هرچه زودتر اجرا شود تا اگر مدیری از بیت المال استفاده کرد جریمه شود.

امام جمعه فردوس جشن نیکوکاری و خرید لباس برای محرومین و برگزاری یادوراه شهدا فردا بعد از نماز مغرب و عشادر جوار شهدای گمنام دانشگاه آزاد را از جمله برنامه های شهرستان عنوان کرد.

وی همچنین در پایان از مردم خواست تا احترام قرآن را در مجالس ترحیم رعایت کنند و مجالس ترحیم را در روزهای جمعه برگزار نکنند.

ثقف

شثقف

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها