کد مطلب: 13687
18 اسفند 1396،‏ 14:27:47
امام جمعه فردوس

پهن کردن فرش قرمز برای وزیر امور خارجه فرانسه شایسته کشورمانبود

متاسفانه در نظام ما برای ‌وزیرامور خارجه فرانسه در فر‌ودگاه فرش قرمز پهن میکنند واستقبال گرمی از او می شود کشوری که خیانت های بسیاری قبل وبعد از انقلاب به ما کرده است همچنین در برجام سنگ اندازی و قطعنامه های بسیاری علیه کشور مان صادر کرده است وحامی اغتشاش گران بوده است.

به گزارش فردوس برین حجت الاسلام والمسلمین بابایی  با تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه(س)  در خطبه های نماز جمعه ظهر امروز عنوان کرد: بالاتر بودن نقش زن از مرد در تربیت، بهترین سرمایه است که باعث تربیت الگوی اسلامی می شود زنان ما باید حجاب، عفاف و همسرداری حضرت فاطمه (س) را الگوی خود قرار دهند.

امام جمعه فردوس  با اشاره به تاسیس بنیاد شهید  گفت: زنده نگه داشتن یادشهدا,  آموزش و برگزاری کلاس ها ی مختلف و رسیدگی به خانواده های شهدا , برگزاری اردوهای زیارتی سیاحتی همه از برکات بنیاد شهید است.

حجت الاسلام والمسلمین بابایی در ادامه با اشاره به برگزاری راهیان نور نیز گفت: اتفاقات کوچکی که در راهیان نور برای مردم در طول تاریخ افتاده بهانه ای شده تا دشمن مردم را از این سفر معنوی بازدارند اما مردم خود بسیار استقبال کننده هستند راهیان نور حرکتی انقلابی و سبب اشاعه فرهنگ جهاد و شهادت است.

وی با اشاره به سالروز تاسیس کانون ها ی فرهنگی وهنری روحانیون گفت: روحانیون باید در کنار جوانان در این کانونها باشند وارشادات خود را جهت جذب و حمایت به کار بگیرند.

امام جمعه فردوس در ادامه خاطر نشان کرد: متاسفانه در نظام ما برای ‌وزیرامور خارجه فرانسه در فر‌ودگاه فرش قرمز پهن میکنند واستقبال گرمی از او می شود کشوری که خیانت های بسیاری قبل وبعد از انقلاب به ما کرده است همچنین در برجام سنگ اندازی و قطعنامه های بسیاری علیه کشور مان صادر کرده است وحامی اغتشاش گران بوده است.

هع

بابایی با انتقاداز شهردار تهران نیز گفت: زیبنده یک کشور اسلامی نیست که شهردارش در همایشی که دختران می رقصند بنشیند و تا پایان نظاره گر باشد و علاوه بر اینکه مجلس را ترک نکند تشویقشان هم بکند.

وی در ادامه با اشاره به دعوت سه وزیر برای استیضاح گفت: دعوت سه وزیر برای استیضاح جای سوال وتعحب دارد وباید دید که واقعا اینها چه کرده اند برای کشور که در طول فواصل زمانی هواپیما ما سقوط کند قطار از ریل خارج شود این نشان دهنده این است که افرادی را که شایسته کارند را منصوب نکرده ایم.

امام جمعه فردوس به انفجار بمب در نماز جمعه تهران در سال ۱۳۶۳ اشاره کرد و یادآور شد: دشمن با حماقت مسیر را بیشتر برای مسلمانان روشن می‌کنند و مردم می فهمند که این نقشه دشمن و بیگانگان است و امروز در کشور تعداد۹۰۰ پایگاه نماز جمعه با چند میلیون جمعیت داریم.

بابایی تصریح کرد: چهارشنبه سوری یک سنت غلط آتش پرستی است اگرچه معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش از این سنت غلط به عنوان یک سنت قدیمی یاد می‌کنند.

وی از مردم خواست و عوارض شهرداری را پرداخت کنند تا با پرداخت این عوارض، شهرداری بتواند خدمات بیشتری را برای عمران و آبادانی شهرستان ارائه دهد.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها