کد مطلب: 13693
20 اسفند 1396،‏ 11:29:16
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

عمل نکردن برخی دولتمردان به نسخه قانون نگران کننده است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی جایگاه قانون را بی رقیب و بی بدیل دانست و گفت: متأسفانه در بسیاری از موارد دولتمردان به قانون عمل نمی کنند و این بسیار نگران کننده است.

به گزارش  فردوس برین به نقل ازخبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی صبح شنبه در جمع فرماندهان و روسای کلانتری های نیروی انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد: تمام عوامل موجود در جهان هستی اعم از کیهان، کهکشان و منظومه شمسی بر اساس نظم بر پا است.

وی با بیان اینکه بر همه جمادات، حیوانان و انسان نیز قانون حاکم است، اظهار کرد: هرجا به قانون درست عمل نشود، به نتیجه ای مطلوب نخواهد رسید.

آیت الله عبادی با بیان اینکه کشاورزی که از فنون و قوانین استفاده می کند، ثمره خوبی برداشت می کند، گفت: همچنین پزشک و بیماری که از قانون استفاده می کند، نتیجه رضایت بخشی را می بینند.

وی با بیان اینکه در بدن انسان نیز نظم و قانون خاصی حاکم است، افزود: بروز هرگونه ناراحتی و آثار بیماری به این دلیل است که در که در نظم و قانون خلأ ایجاد شده است.

فروپاشی جامعه برخاسته از پیاده نشدن قانون است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: اگر جامعه ای فرو می پاشد و یا عده ای موجب ننگ انسان می شوند، پیداست که در آن به قانون عمل نشده است.

وی با بیان اینکه قانون ناحق نیز فرمول و قواعدی دارد، گفت: زمانی که یک مخرب در یک تشکیلات تروریستی می خواهد به هدف نامعقول برسد، از قانون خودش استفاده می کند.

آیت الله عبادی جایگاه قانون را بی بدیل و بی رقیب دانست و گفت: آنچه بر همه جهان اصلی حاکم است و باید بر جهان اسلام نیز حاکم باشد، قانون است.

وی با بیان اینکه رعایت قانون در هر امری منجر به پیروزی می شود، گفت: بسیار نگران کننده است که به نسخه دین، عقل و قانون اساسی و مصوب درست عمل نمی شود.

قانون به طور دقیق اجرایی شود

آیت الله عبادی ادامه داد: متأسفانه در بسیاری از جاها دولتمردان به قانون عمل نمی کنند و بسیاری از مردم نیز قانون گریز و بسیاری از شیاطین قانون ستیز هستند و اینها منجر به در جا زدن می شوند.

وی با بیان اینکه عده ای خاص در برابر خون شهدا و نیروهای با صداقت بی قانونی می کنند، افزود: طلاق، کشته شدن هزاران نفر در سال و دیگر آسیب های اجتماعی به دلیل رعایت نشدن قانون است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: بدتر از این، متاسفانه همه قانون شکنی ها را به اسم اسلام و مسلمانی می گذاریم.

وی خواستار اجرای دقیق قانون شد و افزود: نیروی انتظامی بیشترین مباشرات جامعه را دارد و بزرگ ترین متصدی در اجرای قانون است.

آیت الله عبادی  با بیان اینکه خدمت های صادقانه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در جایگاه رفیعی قرار دارد، گفت:خدمات نیروی انتظامی در دنیا و آخرت سند است.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها