کد مطلب: 13745
22 فروردین 1397،‏ 10:58:17
رئیس شورای شهر فردوس خبرداد

رضایت ۹۵ درصدی مسافران و گردشگران نوروزی از مجموعه آبگرم معدنی فردوس در نوروز۹۷

رئیس شورای شهر فردوس ازرضایت ۹۵ درصدی مسافران و گردشگران نوروزی از مجموعه آبگرم معدنی فردوس در نوروز۹۷ خبرداد.

رئیس شورای شهر فردوس در گفتگو با فردوس برین در حاشیه بازدید مجموعه آبگرم درمانی هلال فردوس عنوان کرد: مجموعه آب درمانی فردوس از مناطق بزرگ گردشگری شهرستان به حساب می آید که باید موردتوجه ویژه ی تمامی مسئولین قراربگیرد.

مجید نقره دانی در ادامه با اشاره به محل درآمد این مجموعه گردشگری گفت: کلیه درآمد های آبگرم در داخل خود مجموعه هزینه میشود و هیچ درآمدی به استان و یا خارج از استان فرستاده نمیشود بلکه اعتباراتی حتی برای این مجموعه جذب می شودکه صرف هزینه های جاری و توسعه و نوسازی مجموعه میشود.

وی در ادامه گفت: خوشبختانه استقبال مسافران نوروزی قابل توجه بوده و 95 درصد از مسافران رضایت کامل از این مجموعه داشته اند و تنها 60 درصد مسافران سازماندهی وخدمات به آنها ارائه شده است  و ما بقی از فضای باز مجموعه و امکانات دیگر استفاده نموده اند .

رئیس شورای شهر فردوس تاکید کرد: همچنین مردم شهرستان فردوس در طول سال تنها 8 درصد از این مجموعه استفاده نموده اند و به خود اختصاص داده اند و مابقی مسافران و گردشگران می باشد بنابراین تنها 2.5 تا 3 درصد از درآمد این مجموعه از مردم شهرستان فردوس می باشد که بسیار درصد پایینی است.

مجید نقره دانی گفت: باتوجه به این که این مجموعه یکی از قطب های گردشگری است باید در ایام سال در جهت بهسازی و زیباسازی و توسعه مجتمع و برگزاری مراسم و برنامه های جذاب و دیدنی که باعث جذب و حضور پررنگ.همشهریان مانند جشنواره  و مسابقات متنوع بخصوص در تابستان  میگردد توجه بیشتری شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مجموعه آبگرم درمانی هلال فردوس ماهیانه 90 میلیون تومان صرف هزینه های حقوق و مزایای 35 نفر از کارگان این مجموعه میکند ودر تابستان که نیروهای خدماتی بیشتر هم میشود در طول سال 11 میلیارد ریال صرف هزینه های حقوق ومزایا می شود و هزینه های آب و برق و گاز و وسایل رفاهی و تعمیرات و تجهیزات و عملیات ساختمانی و توسعه هم  بر مبلغ فوق اضافه میشود با وجود تمامی این هزینه ها اما این مجتمع  در طول سال به ادارات و نهادهای شهرستان واستان   و تیمهای ورزشی و مراسمات هم خدماتی ارائه میدهد.

رئیس شورای شهر فردوس از هلال احمر استان به دلیل تزریق اعتبار به این مجموعه قدردانی کرد و گفت: بی تردید ابگرم معدنی نه تنها هیچ مبلغی را به استان نمی پردازد بلکه کمکهای ارزشمندی را هم از هلال احمر استان دریافت میکند والبته یکی از اقدامات پیش رو بهسازی و تغییر کیفی رستوران است که انشالله در سال جدید مورد توجه قرار خواهد گرفت.

نقره دانی دغدغه های مهم ابگرم پرداخت مالیات دانست و گفت: از موارد عمده آبگرم پرداخت مالیاتی است که باید تلاش کنیم باهمکاری همه مسئولان محترم شهرستان و نماینده محترم و اداره محترم امور اقتصادی و مالیاتی در جهت کاهش جدی ان هماهنگی هایی صورت گیردو جای تاسف است که تنها 8درصد اتومبیل های ورودی به ابگرم از شهرستان فردوس هستند که حدود 5 درصد آنها حق الورود میدهند.

وی خاطرنشان کرد:آبگرم معدنی یک سرمایه ی گرانبها شهرستان است و باید همه ی مسئولان و همشهریان و دوستان با همدلی از ان حمایت و حراست و محافظت نمایند.

رئیس شورای شهر فردوس در پایان افزود: شورای شهر فردوس باتمام توان در کنار نماینده ی پرتوان و دلسوز و سختکوش برای رشد و توسعه ی شهرستان بیدریغ تلاش خواهد نمود و به لحاظ جایگاه مردمی شورا در برابر مطالبات مردم شریف پاسخگو میباشد لذا از مردم عزیز صمیمانه میخواهیم که با نظرات نیک اندیشانه خود و پیشنهادات ارزشمندشان مارا یاری و حمایت بفرمایند مردم عزیز مطمئن باشند اگر همه ی مدیران انشاالله همیاری نمایند شورا بی تردید با بینشی که دارد توفیقات ارزشمندی خواهد داشت و در نهایت  از مدیرعامل آبگرم معدنی که زحمات و خدمات ارزنده ای را برای هرچه بهترشدن مجموعه تلاش میکند تا مسافران و گردشگران خاطره خوشی را در پی داشته باشند تقدیر و تشکر می نمایم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها