کد مطلب: 13750
22 فروردین 1397،‏ 12:44:29
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبر داد

بهره برداری از اورژانس شهید چمران فردوس با حضور وزیر بهداشت


رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: وزیر بهداشت در اردیبهشت ماه به خراسان جنوبی سفر و در اورژانس شهید چمران فردوس را افتتاح می کند.

به گزارش فردوس برین به نقل از  خبرنگارخاورستان، کاظم قائمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهارکرد: از مهم ترین فعالیت های دانشگاه علوم پزشکی در خراسان جنوبی در سال گذشته، افتتاح و راه اندازی بیمارستان های رازی، بیمارستان فردوس و مرکز رادیوتراپی و شیمی درمانی بود.

وی با اشاره به انتخاب دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به عنوان رتبه برتر توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: همچنین بخش های فوق تخصصی متععدی در بیمارستان رازی راه اندازی شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: از ابتدای راه اندازی مرکز رادیوتراپی و شیمی درمانی، 300 بیمار رادیوتراپی و 800 بیمار شیمی درمانی شده اند.

قائمی با اشاره به سفر وزیر بهداشت به خراسان جنوبی در اردیبهشت ماه و قبل از ماه مبارک رمضان تصریح کرد: وزیر در این سفر اورژانس شهید چمران فردوس را که نسبت به اورژانس های بیمارستان ولیعصر بیرجند و شهدای قاین از وضعیت بهتری برخوردار است، افتتاح خواهد کرد.

وی بیان کرد: بهسازی و توسعه اورژانس شهید چمران فردوس از مردادماه سال گذشته آغاز شده، هم اکنون 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تاکنون بیش از 8 میلیارد تومان برای ساخت آن هزینه شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند افزود: همچنین علاوه بر این پروژه 45 پروژه دیگر هم آماده افتتاح و بهره برداری است که در صورت وجود فرصت و زمان، توسط وزیر مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها