کد مطلب:
9 دی 1396،‏ 13:20:23
امام جمعه باغشهر اسلامیه

عاشورای حسینی در 9دی باردیگر مردم را زنده کرد

امروز جمع نشده ایم بگوییم که ۹دی چه اتفاقی افتاده بلکه باید بگوییم که امروز میخواهیم چه کار کنیم واز اتفاقات فتنه 88 درس بگیریم وچشممان باز شود.

به گزارش فردوس برین امام جمعه باغشهراسلامیه نیز در تجمع ۹دی گفت:امروز آمریکا از خاک شهدا وبیداری مردم می ترسد ونمیتواند آن ها را تحمل کند واین برای ما افتخار است.

حجت الاسلام والمسلمین زمانی همچنین گفت:امروز جمع نشده ایم بگوییم که ۹دی چه اتفاقی افتاده بلکه باید بگوییم که امروز میخواهیم چه کار کنیم واز اتفاقات فتنه 88 درس بگیریم وچشممان باز شود.

وی خطاب به مسئولین نیز گفت: مسئولین امروزنباید بگذارند که تبعیض وناعدالتی شود وجوانی که پارتی دارد دارای شغل وکار شود ومابقی بمانند.

امام جمعه باغشهر اسلامیه گفت:درسال ۸۴شعار های امام وانقلاب روی دست گرفته شد شعارهایی که غبارگرفته شده بود زنده شد وآمریکا از همین ترسید و شروع به برنامه ریزی برای فتنه کرد.

حجت الاسلام والمسلمین زمانی همچنین با اشاره به حماسه مردم در ۹دی گفت:دشمن از عدم بصیرت مردم در سال ۸۸ استفاده و فضارا غبارآلود کرد اما دیری نپایید که به لطف خدا خون شهدا عاشورا بار دیگر خود را نشان داد ومردم رازنده کرد.

زمانی گفت: اسلام وانقلاب به راه خود ادامه می دهد واین ماهستیم که باید بدانیم کجامانده ایم ومیخواهیم چه کار کنیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد مطلب:
8 دی 1396،‏ 14:20:47
امام جمعه فردوس:

گرانی های به وجود آمده نتیجه بی عرضگی برخی مسئولان است

افزایش قیمت حامل های انرژی , گفتگوی حذف یارانه ها تورم و تحریم دیگر بر مردم فشار آورده و مردم تحمل ندارندو تمامی این گرانی ها نتیجه بی عرضگی مسئولان است باید جلوی این گرانی ها گرفته شود.

به گزارش فردوس برین امام جمعه فردوس در خطبه های نماز جمعه ظهر امروز درجمع مردم فردوس عنوان کرد: روز 9 دی بیانگر بصیرت و ولایت مداری ملت بزرگ ایران بود که مردم خداجوی و انقلابی ایارن اسلامی بعد از فتنه 88 با حضور خود در صحنه آتش فتنه را خاموش کردند.

وی از مردم شهرستان فردوس برای حضور در مراسم 9 دی دعوت کرد و افزود: این مراسم در جوار گلزار شهدای گمنام پارک ملت برگزار می شود و مردم ولایت مدار فردوس با حضور خود در این مراسم ضمن میثاق دوباره با رهبر معظم انقلاب، اعلام بصیرت انقلابی می کنند.

امام جمعه فردوس به شکست مفتضحانه رئیس جهور آمریکا اشاره و تصریح کرد: با شکست پی در پی در مجامع بین الملل می رود که ان شاء الله ترامپ نتواند دوران ریاست جمهوری خود را به پایان برساند چرا که اکنون همه اعضای سازمان ملل در برابر ترامپ ایستاده اند و همه کشورها علیه او راهپیمایی کرده و اطلاعیه داده اند و این نشانگر آن است که ترامپ آدم منطقی نیست بلکه آدمی هوسباز است که روزی در فیلم و کنسرت ها بازی می کرده و حالا رئیس جمهور شده است.

بابایی به نقش پررنگ نماز جمعه در بصیرت افزایی اشاره کرد و یادآور شد: اگر نبود نماز جمعه شاید از انقلاب ما چیزی باقی نمی ماند و رهبر معظم انقلاب در 14 دی ماه نماز جمعه را قرارگاه ایمان، تقوا، بصیرت و اخلاق معرفی کردند و اکنون 900 پایگاه نماز جمعه در کشور برپا است و هر روز باید این اجتماعات با شور و شکوه بیشتری برگزار شود.

امام جمعه فردوس به اهمیت استحکام بنا و رعایت اصول ایمنی را واجب دانست وگفت: اگر بناهای ما استحکام لازم در داشته باشد می توانیم در زلزله تلفات جانی و مالی نداشته باشیم.

بابایی به روز سوادآموزی نیز اشاره کرد و گفت: بی سوادی برای ما ننگ است و باید آنقدر تلاش کرد که تا درفردوس دیگر زیر50 سال انسان بی سواد نداشته باشیم.

وی یادآور: افزایش قیمت حامل های انرژی , گفتگوی حذف یارانه ها تورم و تحریم دیگر بر مردم فشار آورده و مردم تحمل ندارندو تمامی این گرانی ها نتیجه بی عرضگی مسئولان است باید جلوی این گرانی ها گرفته شود.
 
وی تصریح کرد: در شهرهای مختلف اعتراضاتی علیه گرانی صورت گرفته که دشمن از این مسائل سوء استفاده می کند.

امام جمعه فردوس با اشاره به رشد منفی جمعیت و فرزندآوری، کاهش 8 درصدی طلاق و افزایش 10 درصدی ازدواج گفت: رشد منفی فرزندآوری یک نقیصه است که باید برطرف شود چرا که در حال حاضر جزو کشورهای جوان دنیا هستیم ولی در صورت ادامه روند و کاهش فرزندآوری، در آینده کشوری پیر خواهیم بود.

بابایی با اشاره به معرفی رئیس جدید دانشگاه فرهنگیان کشور، افزود: احیای دانشگاه فرهنگیان، برگشتن به ریل اصلی و افزایش پذیرش دانشجو و معلم و نیز برطرف کردن خلاء کمبود معلم از اهداف و اولویت های رئیس جدید دانشگاه فرهنگیان است که جای بسی امیدواری و خرسندی دارد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد مطلب:
7 دی 1396،‏ 19:32:52
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های فردوس

دروغ تقلب در انتخابات تنها برای فریب افکار عمومی بود/حماسه 9 دی مهر باطل براقدامات فتنه گران است/بازهم در 9 دی می خروشیم

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های فردوس برای حضورمردم فردوس درحماسه 9 دی بیانیه ای صادر کردند .

به گزارش فردوس برین  شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های فردوس برای حضورمردم فردوس درحماسه 9 دی بیانیه ای صادر کردند که به شرح زیر می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ

می خواهند نور خدا را با دهانهای خود خاموش کنند ولی خدا کامل کننده نور خویش است هرچند که کافران را خوش نیاید. (سوره صف _ آیه ۸)

   22 خرداد ۸۸ حماسه ای است به وسعت یک تاریخ که در جغرافیای وجود انسانها تبلور یافت، حماسه ای که امت همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور ۸۵ درصدی خود در پای صندوق های رأی، برگ زرینی دیگر در دفتر افتخارات این مرز و بوم رقم زدند. پیروز واقعی این دوره از انتخابات نیز همانند دوره های پیشین خود ملت بودند، چه آنهایی که به کاندیدای منتخب رأی داده و چه آنهایی که رأی خود را به کاندیداهای دیگر دادند همگی در این جشن ملی سهیم شدند. اما هنوز اندک زمانی از این حضور حماسی نگذشته بود که دستان پلید استکبار از آستین مزدوران داخلی آنها بیرون زد و با طیفی از فریب خوردگان درصدد تلخ کردن شهد شیرین این پیروزی در کام ملت شدند. نظام جمهوری اسلامی که می رفت به پشتوانه این حضور ۴۰ میلیونی، معادلات منطقه و حتی جهان را تغییر دهد به یک باره کار به جایی رسید که حکومت فاسدی همچون نظام دیکتاتوری مطلق عربستان _ که حتی پارلمان فرمایشی هم ندارد _ در مقابل آن ژست دموکراسی بگیرد و این شاید بزرگ ترین خیانتی بود که مدعیان دروغین تقلب در انتخابات در حق این ملت روا داشتند.

   هشت ماه فتنه و هشت ماه هجمه بی وقفه علیه نظام و انقلاب که خیر ، بلکه علیه اساس و موجودیت اسلام ناب، تحفه ای بود که سران فتنه برای این ملت به ارمغان آوردند و ادعای از اساس دروغ تقلب در انتخابات تنها یک پروژه بود برای فریب افکار عمومی و به صحنه کشاندن طیفی از فریب خوردگان ؛ فتنه گران حساب این را نکرده بودند که شاید بتوان برای مدتی به یک نفر دروغ گفت اما هرگز نمی توان برای همیشه به همه دروغ گفت و دیری نخواهد پایید که غبار فتنه فرو بنشیند.

اگرچه دوران فتنه ۸۸ را باید دوران محنت انقلاب اسلامی دانست اما این فتنه با همه تلخی ها و مشقاتی که به همراه داشت به برکات بیشماری نیز ختم گردید؛ چراکه باز هم این ملت آگاه و بیدار ایران اسلامی بودند که پس از ۸ ماه نبرد همه جانبه و نفس گیر با حضور گسترده خود در حماسه ۹ دی تمامی توطئه های دشمنان را نقش بر آب کرده و بر اقدامات فتنه گران مهر باطل کوبیدند و چه زیبا گفت آن پیر جماران و رهبر مستضعفان که "مردم ایران از مردم حجاز در عصر رسول الله و مردم عراق در عصر امام علی(ع) و امام حسین (ع) برتر و وفادارترند". اگر نبود فتنه ۸۸ ، چه بسا تا سالیان سال سیرت نفاق گونه برخی اشخاص درون نظام و سیرت بی بصیرت برخی خواص رو نمی شد. اگر پیروزی ملت نبود در فتنه ۸۸ ، چه بسا تا سالیان سال مستضعفین عالم به ویژه ملت های مسلمان منطقه به این باور نمی رسیدند که می توان با وحدت کلمه به نبرد با استکبار و سرسپردگان داخلی آنان رفت و چه بسا تا سالیان سال جنبش بیداری اسلامی در منطقه به وقوع نمی پیوست.

   اشاره به این نکته ضروری است که ما در عصر ظهوریم و عصر ظهور عصر فتنه های بیشمار است. نباید این گونه تصور کرد که آتش فتنه برای همیشه خاموش گردیده و فتنه گران به لانه های خویش خزیده اند؛ بلکه باید بدانیم فتنه و فتنه گران همیشه در کمین هستند و وقایع ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ خود گواهی بر این مدعاست.
حال میبینیم که فتنه گران هنوز از خیانتی که در حق این نظام کرده اند توبه نکرده و دلیلی برای خیانت خود نمی بینند و از آن تلخ تر این است که عده ای در این کشور که دارای مسئولیت های مهمی هستند به طور صریح از آنها حمایت کرده و درخواست رفع حصر از نظام و رهبری دارند که این خود جای تاملی بس بزرگ است.
بسیج دانشجویی دانشگاه های فردوس در هشتمین سالگرد حماسه ماندگار 9دی بار دیگر بیعت خود را با مقام معظم رهبری و ولایت تجدید کرده و همه اقشار را به حضور در مراسم روز بصیرت دعوت می‌نماییم.
 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها