کد مطلب: 13073
8 خرداد 1396،‏ 16:17:13
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فردوس

فعالیت 75 مبلغ ویژه ماه مبارک رمضان/اجرای طرح جمع آوری قرآنهای اضافه برنیاز خانواده در فردوس

75 نفر از مبلغان خواهر برادر از استان های قم ، مشهد ، اصفهان و بومی مستقر و طرح هجرت در سطح شهر و روستا مشغول به تبلیغ هستند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فردوس در گفتگو با فردوس برین از فعالیت 75 مبلغ خواهرو برادردر فردوس خبرداد و گفت: 75 نفر از مبلغان خواهر برادر از استان های قم ، مشهد ، اصفهان و بومی مستقر و طرح هجرت ویژه ماه مبارک رمضان در سطح شهر و روستا مشغول به تبلیغ هستند.

حجت الاسلام والمسلمین قناعت در ادامه اقامه نماز جماعت به صورت سه وعده، جلسات قرآنی، بیان احکام و مسائل شرعی ، پاسخگویی به شبهات دینی و اعتقادی و برنامه های مختلف سبک زندگی و طرح منویات رهبری از جمله برنامه های این مبلغان است.

وی همچنین از برگزاری 150 جلسه قرآنی با همکاری مجمع قاریان وحافظان قرآن خبرداد و گفت: این جلسات قرآنی درشهرستان و روستاهای اطراف به صورت فعال برگزار می شودهمچنین طرح قرآن با رمضان نیز در محل شهدای گمنام با استقبال پرشور مردم در ساعت 22به همراه مسابقه اجرامی شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فردوس از اجرای طرح جمع آوری قرآن مازاد بر نیاز خانواده خبردادوگفت: اجرای این طرح با جمع آوری قرآن هایی که دربین خانواده ها استفاده نمی شود وقرآن های فرسوده انجام شده است که پس ازجمع آوری این قرآن ها و تعمیر آنها به جلسات قرآنی و خانه های قرآن هدیه می شود.

قناعت همچنین سرکشی از محافل قرآنی با همکاری امام جمعه و مجمع قاریان و حافظان ، سرکشی از 12 خانه قران روستایی و شهری ، اعزام اساتید و مربیان قرآن به جلسات قرآنی و محافل انس با قران در خانه های قرآن روستایی از دیگر برنامه ها عنوان کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها