کد مطلب: 13077
12 خرداد 1396،‏ 15:48:19
امام جمعه فردوس

قرض الحسنه قرض به خداست/دستگاه قضایی برخورد قاطع با قاچاقچیان داشته باشد

قرض الحسنه قرض دادن به خداست ویک سنت حسنه است هرکس به برادرگرفتارش قرض بدهد خداوند به اندازه کوه ها برای او ثواب می نویسد.

به گزارش فردوس برین امام جمعه شهرستان فردوس در خطبه های نماز جمعه ظهر امروز عنوان کرد: عشق ماندگار در بنیان خانواده باید ترسیم شودومحبت ها در خانواده باید دوطرفه باشد.

حجت الاسلام والمسلمین بابایی درادامه با اشاره به نامه جوانا فرانسیس گفت: دشمن برای داشتن فرزند کمتر، نداشتن عفت وخیانت به همسرو ارتباط های نامشروع برنامه ریزی کرده است و این زن جوان به خطاب به زن های مسلمان گفته است گول دشمن را نخورند و الگوی خوبی برای یک زن درجوامع غربی باشند.

وی گفت: باید در تحکیم خانواده کوشش کرد اگر خانواده مستحکم باشد دعوا طلاق و بی مهری در خانواده وجود ندارد.

امام جمعه شهرستان فردوس درخصوص مراسم 14 خرداد عنوان کرد: در روز 14خرداد برای رهبری آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) تصمیم گیری شد که البته ایشان قبلا مورد هجمه دشمن و تروراو قرارگرفتنداما این خواست خدا بود که این ذخیره الهی بماند.

بابایی به قیام خونین 15 خرداد اشاره کرد و گفت: در 15 خرداد امام خمینی (ره) را به خاطر سخنرانی در مدرسه فیضیه زندانی کردند واین موجب شد تا افراد بسیاری به خیابان ها بریزند و شهید شوند امام این روز را برای همیشه عزای عمومی اعلام کرد.

وی همچنین از دستگاه قضا خواست که برخورد قاطعی با عوامل قاچاق داشته باشند تا این بلیه ازکشور ما دور شوند.

امام جمعه شهرستان فردوس با اشاره به جشن گلریزان برای آزادی زندانیان گفت: همگان بدانند که کمک هایشان شامل جانیان، قاچاقچیان ومفسدین فی الارض نخواهد شد بلکه تنها شامل جرائم غیر عمد می شود.

بابایی همچنین گفت: قرض الحسنه قرض دادن به خداست ویک سنت حسنه است هرکس به برادرگرفتارش قرض بدهد خداوند به اندازه کوه ها برای او ثواب می نویسد.

وی به شایعات در خصوص برگزاری حج اشاره کرد و گفت: عده ای شایعاتی در خصوص حج دارند که چرا به حج برویم و پول های خود را به جیب سعودی ها بریزیم عزیزان ما خرید ها وسوغاتشان را از شهر های ایران انجام بدهند.

نماز چمعه

نماز چمعه

نماز چمعه

نماز چمعه

نماز چمعه

نماز چمعه

نماز چمعه

نماز چمعه

تصاویر

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها