کد مطلب: 13100
18 خرداد 1396،‏ 17:09:37
گشت وگذار سایبری

ایران جای نامردان نیست

بعد از عملیات تروریستی دیروز که منجر به شهادت و زخمی شدن تنی چند از هموطنانمان شد، جوانان ایران زمین به سخنان یکی از تروریستها که گفته بود ،خواهیم ماند پاسخ دادند.

به گزارش فردوس برین، بعد از عملیات تروریستی دیروز که منجر به شهادت و زخمی شدن تنی چند از هموطنانمان شد، جوانان ایران زمین به سخنان یکی از تروریستها که گفته بود ،خواهیم ماند پاسخ دادند.
جوانان در صفحات اجتماعی خود نوشته اند :
یکی از #تروریستها گفته: آمدیم که بمانیم!
#عراقی‌ها هم در #خرمشهر نوشته بودند: آمدیم که بمانیم!
#شهید #بهروز #مرادی بعد از آزادی خرمشهر زیرش نوشت: آمدیم نبودید!

ایران جای نامردان نیست ایران جای نامردان نیست ایران جای نامردان نیست ایران جای نامردان نیست ایران جای نامردان نیست ایران جای نامردان نیست

شهادت

ایران جای نامردان نیست...شهید «بهروز مرادی»به عنوان آدم اهل هنر، شاخک های تیزی داشت. عراقی ها روی دیوارهای خرمشهر نوشته بودند: «جئنا لبقا» (آمده ایم که بمانیم) بهروز اصرار داشت که این نوشته ها باید حفظ شود تا در آینده نشان بدهد که عراقی ها برای چه به خرمشهر آمده بودند و نشان بدهد که چطور رفتند.
نوشته بود :
دشمن آمده است که بماند. این را روی دیوارهای شهر ما نوشته است. بدون شرم نوشته‌اند: «ما آمده‌ایم بمانیم»،  اما بچه‌های خرمشهری به دشمن ثابت خواهند کرد که ترسو و بزدل‌تر از آن است که بتواند در مقابل ما مقاومت کند. قسم به خون سرخ شهدای شهرمان، ما بالاخره روزی خرمشهر را آزاد خواهیم کرد.
روزی که همین روزهاست و زیاد دور نیست. خرمشهر! آغوش بازکن! فرزندانت در راه‌اند. 23فروردین 1361
طولی نکشید که خرمشهر به فاصله کمتر از دو ماه دوباره به آغوش فرزندانش بازگشت .

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها