کد مطلب: 13414
20 آبان 1396،‏ 10:26:05
استاندار خراسان جنوبی:

بنیاد مستضعفان در اجرای پروژه‌های مهم استان خراسان جنوبی نقش کلیدی دارداستاندار خراسان جنوبی گفت: بنیاد مستضعفان نقش تأثیرگذاری در اجرای پروژه‌های مهم استان خراسان جنوبی دارد و خواستار همکاری بیشتر این نهاد در استان هستیم تا شاهد رشد و رونق اقتصادی بیشتر در منطقه باشیم.

به گزارش  فردوس برین به نقل ازخبرگزاری تسنیم ، محمدمهدی مروج‌الشریعه صبح امروز در دیدار رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی اظهار داشت: آقای سعیدی‌کیا مدیری انقلابی است و مشخصه‌هایی که مقام معظم رهبری عنوان می‌کنند، دارد.

وی بیان کرد: خراسان جنوبی به دلیل اینکه سابقه‌ای از موضوع ملکیت دارد امروز وارث قطعی آن بنیاد مستضعفان است و در سفر رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به خراسان جنوبی سندهای املاکی به مردم شهرستان درمیان واگذار شد.

استاندار خراسان جنوبی گفت: امروز در بیرجند نیز اسنادی تقدیم به واجدین شرایط می‌شود که املاک شهرستان بیرجند مربوط به زمین‌های مرحوم موسوی است و تا جایی که مقدور است بخش قابل توجهی تعیین تکلیف شده است.

مروج‌الشریعه افزود: بنیاد مستضعفان ریشه تاریخی در اجرای پروژه‌های مهم استان خراسان جنوبی دارد و این بنیاد در استان درآمدهایی دارد که درخواست داریم به هر میزان که مقدور است بخشی از اجازه و درآمدهایی که حاصل می‌شود در خراسان جنوبی هزینه شود تا شاهد رشد اقتصادی استان باشیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها