کد مطلب: 13439
26 آبان 1396،‏ 18:36:01
امام جمعه فردوس

مردم به وقف های جدید روی بیاورند

هر کار خیری در قالب وقف شدنی است وبرای بسیاری از چیزها مانند امور قرآنی؛ اربعین؛ اعزام ورزشکاران؛ سالن ها ورزشی وقفی وجود ندارد مردم به وقف های جدید روی بیاورند.

به گزارش فردوس برین ظهر امروز امام جمعه فردوس درخطبه های نماز جمعه عنوان کرد: اگر روزی در جامعه فساد و گناه دیده شود وامر به معروف و نهی از منکرانجام نشود به فرموده امام حسین(ع) مرگ برای آن جامعه بهتر از بودن است.

وی در ادامه با اشاره شهادت پیامبر اکرم گفت: پیامبر مقام اعلا ومتعالی از دیگر پیامبران داشت وخداوند به خاطر وجود ایشان در بین امت هیچگاه عذابی را نازل نکرد.

وی ادامه داد: پیامبر گرامی اسلام در بیش از ۱۰۰مورد متخلق به اخلاق بود که پیشی درسلام کردن ٬خوش اخلاق بودن با مردم ودائم الذکر بودن گوشه ای از این اخلاق است.

حجت الاسلام بابایی با اشاره به هفته وقف نیز گفت: هر کار خیری در قالب وقف شدنی است وبرای بسیاری از چیزها مانند امور قرآنی؛ اربعین؛ اعزام ورزشکاران؛ سالن ها ورزشی وقفی وجود ندارد مردم به وقف های جدید روی بیاورند.

وی آل سعود را جنایکاری بزرگ دانست و گفت: آل سعود بزرگترین جنایت ها را انجام میدهند  وبه تازگی اسرائیل را برای جنگ با ایران تحریک میکند اینها نمیدانند که ایران در ۸سال جنگ تحمیلی چگونه در مقابل صدام پیروز درآمده است مردم ایران از جنگ نمی ترسند.

بابایی همچنین از موضع به جا امام جمعه طبس در هنجارشکنی عده ای از گردشگران در اربعین در شهرستان طبس تقدیر کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها