کد مطلب: 13447
30 آبان 1396،‏ 16:53:40
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی فردوس

حضور نویسنده مطرح کشوری در فردوس


خانم طاهره ایبدی نویسنده مطرح کشوری در اختتامیه جام باشگاههای کودک ونوجوان شهرستان فردوس حضور می یابد.

 ایمان طلب رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی فردوس در گفتگو با فردوس برین  عنوان کرد: دبیرخانه جام باشگاههای کتاب کشور مقرر شد شهرستان فردوس میزبان اختتامیه استانی طرح باشگاههای کتاب کودک و نوجوان باشد.

وی افزود: این مراسم که همزمان با سراسر کشور در استان خراسان جنوبی شهرستان فردوس برگزار می شود یک نویسنده مطرح به عنوان نماینده دبیرخانه و مدرس کارگاه آموزشی اعزام میگردد.

ایمان طلب در ادامه گفت:خانم طاهره ایبدی که از مطرح ترین نویسندگان حوزه کتاب کودک و نوجوان است متولد ١٣٤٢ شیراز بوده و فارغ التحصیل زبان انگلیسی است .او از کودکی به نویسندگی علاقمند بوده و اولین کتابهایش را در ٢١ سالگی چاپ رسانده است .

وی داور و دبیر بسیاری از جشنواره های معتبر کتاب در کشور بوده است و از معروفترین آثار او  ماهی به سر افتاده ، لاک پشت ترسو ، شمشیر و اسب زخمی است ؛ او تاکنون بیش از ٢٠ جایزه معتبر دریافت کرده است.

گفتنی است : طاهره ایبدی  پور از مطرح ترین  چهره های فعال کانون پرورشی تهران  در روز سه شنبه و چهار شنبه میهمان شهرستان فردوس خواهد بود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها