کد مطلب: 13449
30 آبان 1396،‏ 17:22:36
فردوس برین

اهداءسی میلیون ریالی خیر فردوسی برای خرید کتاب/ کتاب تنها نیست


خانواده مرحوم رحیمی از معلمین و فرهنگیان شهرستان فردوس مبلغ سی میلیون ریال برای خرید کتاب به کتابخانه عمومی فردوس اهداء کردند

به گزارش فردوس برین, خانواده مرحوم رحیمی که از فرهنگیان خوش نام فردوس و از اعضای ثابت کتابخانه عمومی شهرستان و همچنین از فعالین عرصه فرهنگ که سال گذشته به دیار باقی شتافت ؛به مناسبت هفته کتاب مبلغ ٣٠ میلیون ریال به منظور خرید کتاب به کتابخانه فردوس کمک کردند.

بنا به این گزارش دیداری در سالگرد فوت این مرحوم با حضور فرماندار ، رییس نهاد کتابخانه ها ، فرهنگ وارشاد اسلامی و تعدادی از مسئولین و فعالین  فرهنگی هنری شهرستان ترتیب داده شدو از خانواده و بازماندگان آن مرحوم تقدیر بعمل آمد.

مهندس ابراهیمی فرماندار فردوس در این دیدار برلزوم توجه به مسئله وقف و پررنگ کردن فعالیت خیرین بخصوص در حوزه کتاب  تاکید کرد.

لازم به ذکر است این مبلغ صرفا برای خرید کتاب اهداء گردیده و مسئول امور کتابخانه های فردوس تاکید کرد قطعا صرف فعالیتهای دیگر نخواهد شد و سفارش خانواده مرحوم عملیاتی می گردد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها