کد مطلب: 13503
24 آذر 1396،‏ 14:00:44
امام جمعه فردوس

دولت و مجلس پاسخی انقلابی به یاوه گویی های دشمن بدهند

دولتمردان ما در برخورد قاطع با آمریکا کوتاهی می‌کنند، دولت و مجلس بارها و بارها در سخنرانی‌های خود عنوان داشته‌اند که جواب یاوه‌گویی‌های آمریکا را خواهند داد و اکنون که آمریکا موضوع بررسی دارایی‌های ایران در خارج از کشور را مطرح کرده، زمان آن رسیده که دولت و مجلس جلوی دخالت‌های آمریکا را گرفته و یاوه‌گویی‌ها آمریکا را در قالب یک برخورد انقلابی پاسخ بدهند.

به گزارش  فردوس برین، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا بابایی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه فردوس عنوان کرد: توکل یکی از خواسته‌های امیرالمومنین(ع) از افراد با ایمان است و مطمئناٌ انسان بدون توکل نمی‌تواند در مسیر قرار قرار گیرد.

امام جمعه فردوس همچنین گفت:انسان مومن باید توکلش به خدا باشد واز دست مردم مایوس وبه خدا پناه ببرد تا خدا گره گشای از کارش باشد.

وی افزود: انسان‌های باتقوا باید آنقدر به جزای اعمال خود اعتقاد داشته باشند که بهشت و جهنم را در همین دنیا ببینند و وقتی انسان به این نقطه رسید که هر کاری انجام دهد جزای آن را می‌بیند، به تقوای الهی دست می‌یابد.

امام جمعه فردوس با اشاره به روز پژوهش، تصریح کرد: توقع ما از دانشجویان نخبه واساتید دانشگاه‌ها این است که به پژوهش روی بیاورند و دانشجو کسی است که بدنبال دانش و جوینده علم باشد ولی جای تاسف است که برخی از اساتید دانشگاه‌ها مطالبی را که طول سال‌های متمادی حفظ کرده و هرساله همان مطالب را بدون نوآوری به دانشجویان منتقل می‌کنند و حتی شنیده شده پایان‌نامه های غربی در تهران بین دانشجویان و اساتید دانشگاه‎ها خرید و فروش می‌شود.

بابایی همچنین با اشاره به سالروز تاسیس دارالتقریب بین مذاهب اسلامی توسط مقام معظم رهبری، یادآور شد: این ابتکار سبب شد تا شیعه به عنوان یک مذهب رسمی در دنیا شناخته شود و کارهای بسیار خوبی برای وحدت جهان اسلام صورت گیرد.

وی گفت: با حماقت اخیر رئیس جمهور آمریکا مبنی بر اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت صهیونیست، کشورها و ملت‌های اسلامی بیدار شده‌اند که دیگر نباید حلقه به گوش آمریکا و استعمار باشند و با وحدت کشورهای اسلامی باید دست به دست هم دهند تا بتوانند استعمار و استکبار را نابود کنند.

امام جمعه فردوس با اشاره به فرارسیدن شب یلدا، افزود: صله رحم، دید وبازدید و حل مشکلات خانواده‌ها از جمله کارهایی است که در بلندترین شب سال انجام می‌شود اما خوب است که در کنار دورهمی‌ها، ساعتی نیز برای عبادت، نماز شب و بهره‌گیری از احادیث ائمه اطهار(ع) در نظر گرفته شود.

بابایی تصریح کرد: دولتمردان ما در برخورد قاطع با آمریکا کوتاهی می‌کنند، دولت و مجلس بارها و بارها در سخنرانی‌های خود عنوان داشته‌اند که جواب یاوه‌گویی‌های آمریکا را خواهند داد و اکنون که آمریکا موضوع بررسی دارایی‌های ایران در خارج از کشور را مطرح کرده، زمان آن رسیده که دولت و مجلس جلوی دخالت‌های آمریکا را گرفته و یاوه‌گویی‌ها آمریکا را در قالب یک برخورد انقلابی پاسخ بدهند.

وی همچنین با اشاره به بازگشایی سفارت انگلیس خبیث در تهران و رفت‌آمدهایی توسط دولت انگلیس و اخیراً نیز سفر جانسون وزیر امورخارجه انگلیس به ایران، یادآور شد: انگلیس می‌گوید در جریان سوریه و قدس با ایران همراه است اما نباید فریب این مکار حیله‌گر را خورد و دولت و مجلس باید مراقب باشند تا خیانت‌ها و جنایات انگلیس را فراموش نکنند.

امام جمعه فردوس، تحمیل قرارداد رویتر که ایران را به مدت 70 سال مستعمره انگلیس کرد،ایجاد فرقه‌های بابیت و بهائیت در ایران، جداکردن قسمتی از بلوچستان، تحمیل قرارداد تالبوت و انحصار توتون و تنباکو، تاسیس قمارخانه در ایران، به انحراف کشاندن مشروطیت و زمینه اعدام شیخ فضل الله نوری را از جمله جنایات و خیانت‌های انگلیس در ایران عنوان کرد.

بابایی با اشاره به اینکه از سال آینده به کسانی که کارت هوشمند ملی دریافت نکرده باشند، خدماتی ارائه نخواهد شد، گفت: مردم باید تا پایان سال جاری نسبت به دریافت کارت هوشمند ملی اقدام کنند.

نمازجمعه

 

نمازجمعه

 

دولت و مجلس پاسخ کوبنده ای به یاوه گویی های دشمن بدهند

نمزجمعه

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها