کد مطلب: 13514
28 آذر 1396،‏ 18:49:27
در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی از UCF اصفهان

بروجردی: توانمندی هسته‌ای ایران در مرحله پسابرجام با اقتدار ادامه دارد


رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: توانمندی هسته‌ای ما در مرحله پس از برجام نه تنها کم نشده بلکه با اقتدار، توانمندی، نوآوری و فناوری بیشتر می‌توانیم مسیر را ادامه دهیم.

به گزارش فردوس برین به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، رئیس و اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در سفر به اصفهان از UCF بازدید کردند تا در جریان آخرین تغییر و تحولات و فعالیت‌های این سایت هسته‌ای قرار گیرند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از UCF اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به‌لحاظ کمی و کیفی در دوران پس از امضای توافق هسته‌ای هیچ کاستی ایجاد نشده و نیروها در صحنه حضور داشته و فعالیت‌ها ادامه دارد.

علاءالدین بروجردی با بیان اینکه رشد کیفیت‌ها بسیار قابل توجه بوده و توانمندی‌ها با توجه به تجربیات فراوان افزایش پیدا کرده است، افزود: آمریکایی‌ها اگر بخواهند هر بازی انجام دهند باید توجه داشته باشند که توانمندی ما در مرحله پس از برجام نه فقط کم نشده بلکه با اقتدار، توانمندی، نوآوری و فناوری بیشتر می‌توانیم مسیر را ادامه دهیم.

وی تصریح کرد: ما براساس برجام و توافق‌نامه هسته‌ای حرکت کرده و نیازها را تأمین می‌کنیم

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها