کد مطلب: 13519
28 آذر 1396،‏ 18:59:08
بانوی دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی گوانگژو:

ثابت کردم حجاب محدودیت نیست


«خدیجه آزادپور» ملی‌پوش ووشوی بانوان ایران که در بازی‌های آسیایی گوانگژو با حجاب حاضر شد و به مدال طلا دست یافت، گفت: خواستم به جهانیان ثابت کنم حجاب محدودیت نیست.

به گزارش فردوس برین به نقل از گروه جامعه خبرگزاری فارس، «خدیجه آزادپور» ملی‌پوش ووشوی بانوان ایران، مدال طلای بازی‌های آسیایی گوانگژو گفته است: برخی فکر می‌کنند که حجاب در ورزش بانوان ایران یک مشکل است اما از نظر من اینطور نیست. ما از اول با حجاب تمرین کرده و به آن‌ عادت می‌کنیم.

آزادپور اظهار داشته است:‌ خیلی خوشحالم که توانسته‌ام در مسابقات بین‌المللی با حجاب حاضر شده و به مدال طلا برسم تا به همه ثابت کنم حجاب محدودیت نیست.

این ملی پوش که مدال طلای خود را با قیمت دو میلیارد تومان جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه به فروش رساند ابراز داشته است: برخی فکر می کنند که حجاب در ورزش بانوان ایران یک مشکل است اما از نظر من اینطور نیست،به شخصه خیلی خوشحالم که توانسته ام در مسابقات بین المللی با حجاب حاضر شده و به مدال طلا برسم تا به همه ثابت کنم حجاب محدودیت نیست.

مینو اصلانی رئیس بسیج جامعه زنان نیزطی تماس تلفنی با خدیجه آزادپور ضمن تقدیر از حرکت ارزشمند ایشان، گفت: شما اسوه دختر مسلمان این عصر هستید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها