کد مطلب: 13548
8 دی 1396،‏ 14:50:06
امام جمعه فردوس

9دی یعنی تجدید پیمان با ولایت/سرانجام آنهایی که خواهان شکست حصر هستند تنها اعدام است

9 دی به عنوان یوم الله در تاریخ انقلاب اسلامی ایران ثبت شده است و ما هرساله با گرامیداشت این روز مهم با ولایت تجدید پیمان میکنیم .

امام جمعه فردوس در گفتگو با خبرنگار فردوس برین ضمن گرامیداشت حماسه ۹دی گفت: طبق فرموده مقام معظم رهبری در طول تاریخ کودتاهای رنگین ومخلمین زیادی در چند کشور دنیا وجود داشته است که باواژه تقلب موثر واقع شده است ودشمن خیال می کرد تا می تواند با این توطئه نیز به ایران اسلامی آسیب برسانند اما با تدابیر مردم وپاسداری از ارزش ها نقشه آن ها خنثی شد ویقینا این آخرین نقشه دشمن بر علیه ما نیست.

حجت الاسلام والمسلمین بابایی در ادامه گفت:فتنه ۸۸ اتفاقات ناخوشایندی در آن رخ داد وضرر وزیان زیادی به بیت المال وارد کردند وبه مراسم عاشورا وتاسوعا نیز توهین کردند اما حرکت خودجوش مردمی مانند آب روی آتش بود  وتوطئه براندازی نظام جمهوری اسلامی را خنثی کردوبسیاری از افراد را که نا آگاهانه پشت پرچم سران فتنه سینه می زدند به آغوش ملت باز گشتند.

 وی سرانجام کسانی را که خواهان رفع حصر فتنه باشند را تنها اعدام دانست وگفت:نظام اسلامی تنها با رفعت کسانی را که قاتل بودند وآب به آسیاب دشمن ریخته بودند را به حصر خانگی کفایت کرد واگر روزی ضد انقلابان خواهان شکست حصر و عدم محاکمه سران فتنه شوند  جز اعدام راه دیگری نخواهد بود.

امام جمعه فردوس بهترین راه مبارزه با فتنه های آینده را تبعیت از رهبری دانست وگفت:رهبر بصیرمان برتمام اوضاع سیاسی داخل وخارج تسلط دارند همانطور که در زمان مذاکرات به مسولان گفتند که مسئله تنها مسله هسته ای نیست بلکه دشمن کم کم مسله توان موشکی حقوق بشر وحمایت از فلسطین را مطرح خواهند کرد که همانطور هم شد پس بهترین راه برای برون رفت از مشکلات بصیرت انقلابی وولایت پذیری نسبت به رهبر معظم انقلاب است.

بابایی در ادامه گفت: متاسفانه عده ای از هواداران فتنه در ارکان نظام نفوذ کرده ونه تنها از کرده خود پشیمان نیستند بلکه مدعی نیز هستند بنابر این تصفیه چنین افرادی باید در دستور کار مسئولین نظام با الاخص دولت قرار گیرد.

امام جمعه فردوس در پایان ضمن دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی 9 دی گفت: 9 دی به عنوان یوم الله در تاریخ انقلاب اسلامی ایران ثبت شده است و ما هرساله با گرامیداشت این روز مهم با ولایت تجدید پیمان میکنیم و به دشمنان اعلام می کنیم که تا پای جان در دفاع از انقلاب و ثمره خون شهیدان و پیروی از ولایت فقیه که بزرگترین میراث بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی است ایستاده ایم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها