کد مطلب: 13564
14 دی 1396،‏ 17:42:22
نماینده مردم بشرویه، طبس،فردوس و سرایان در مجلس:

همواره مردم درک بالایی داشته اند و حسابشان از اشوب گران جداست/ صدای مردم را بشنوید/گرانی،بیکاری و تورم مشکلات مهم مردم است

امیرحسنخانی با تاکید بر رفع مشکلات اقتصادی مردم اظهار داشت: به اعتقاد من مهم‌ترین مطالبات اقتصادی مردم بیکاری، رکود و گرانی است که این‌ها از مطالبات اصلی است.

به گزارش فردوس برین نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم همیشه از مسؤولین جلوتر بوده‌اند و مسائل را بهتر درک و تبیین کرده‌اند و مطمئنا فردا نیز به صحنه آمده و حساب خود را از اشوب گران جدا میکنند.

محمدرضا امیرحسنخانی با تاکید بر رفع مشکلات اقتصادی مردم اظهار داشت: به اعتقاد من مهم‌ترین مطالبات اقتصادی مردم بیکاری، رکود و گرانی است که این‌ها از مطالبات اصلی است.

وی افزود: برای مطالبات مردم چاره پیدا نخواهد شد مگر اینکه مدیران دولتی بسیجی‌وار و با مدیریت جهادی به صحنه بیایند و وقت بگذارند و این مسائل را درمان و چاره‌اندیشی کنند وگرنه با این روش معمول نمی‌شود مطالبات مردم را پاسخ داد.

نماینده فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری سال‌ها است که اقتصاد مقاومتی، مدیریت جهادی، اشتغال و تولید را بیان کردند، گفت: مجلس به نوبه خود می‌تواند مؤثر باشد ولی مجلس قانونی را مصوب کرده که اگر دستگاه‌های مختلف با قوانین دست‌و پا گیر و موانعی برای رونق تولید و راه‌اندازی کار مردم روبه‌رو هستند اعلام کنند که مجلس تجدیدنظر در قانون داشته باشد و مجلس از این نظر اعلام آمادگی کرده اما متأسفانه هنوز از طرف کارشناسان مختلف و دولت هیچ  بازخوردی نداشته‌ایم.

امیرحسنخانی ادامه داد: حل مشکلات کاری به آن طرف آب ندارد و حتما نباید چشم ما به خارجی‌ها باشد و اگر خودمان همت کنیم و خیلی از مسائل را راه‌اندازی و کمک کنیم حل می‌شود اما شرط آن این است که بسیجی‌وار و با مدیریت جهادی وارد صحنه شویم.

وی بیان کرد: یکی از مطالبات مردم در انتخابات این بود که میدان به جوانان داده شود و از جوانان استفاده شود اما علی‌رغم اینکه مجلس قوانین متعددی را مصوب کرد تا بازنشسته‌ها در پست‌های مدیریتی نباشند اما باز دیدیم سن مدیریتی کشور سن نسبتا بالایی است و خیلی نتوانستیم از مدیران جوان استفاده کنیم.

نماینده فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: به اعتقاد من اگر این اتفاق بیفتد یقیناً تحولاتی متعاقب آن خواهد بود چراکه فکر افراد مسن شکل گرفته و خیلی نمی‌توانند تغییر در خود و محیط ایجاد کنند اما مدیران جوان ریسک‌پذیری و تحول‌خواهی بیشتری دارند و مدیران مسن باید در کنار و مشاور مدیران جوان باشند و نقایص را عنوان کنند و اگرچه مدیریت جوان ممکن است ریسک مدیریت را بالا ببرد اما می‌تواند مؤثر باشد.

امیرحسنخانی تصریح کرد: سیاسی کردن مطالبات اقتصادی مردم در همه گروه‌ها است تا هر مطلبی که پیش می‌آید یک گل به طرف مقابل بزند اما این گل زدن‌ها زیاد به نفع کشور نیست و خیلی از مطالبی که گفته می‌شود منطبق بر واقعیت‌ها نیست و مطالب غیرواقعی واقعی تلقی می‌شود و مردم را ناامید می‌کند.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فرمودند: "که سیاه نمایی نکنید و مطالبه واقعی داشته باشیم"، گفت: اگر اخلاق را را رعایت کنیم خوب است چراکه بی‌اخلاقی مشکل ایجاد می‌کند و به اعتقاد من کشور از وضعیت خوب و نکات بسیار خوبی برخوردار است و باید به ضعف‌ها رسیدگی شود.

نماینده فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم خود را از اغتشاشگران جدا کردند، افزود: مردم صداهایی دارند که شنیده نشده است و بهتر است قبل از اینکه مردم به خیابان بیایند این صداها را بشنویم.

امیرحسنخانی خاطرنشان کرد: مردم همیشه از مسؤولین جلوتر بوده‌اند و مسائل را بهتر درک و تبیین کرده‌اند و مطمئنا فردا نیز خود را نشان خواهند داد و به صحنه خواهند آمد و حساب خود را از اغتشاشگران جدا خواهند کرد.

وی ادامه داد: مردم مطالباتی واقعی دارند که باید مسؤولین و مدیران بشوند که بسیار ارزشمند است.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها