کد مطلب: 13575
27 دی 1396،‏ 9:44:27
رئیس اداره فرهنگ وارشاد فردوس خبرداد

بررسی مشکلات و کاستی های حوزه فرهنگ و هنرفردوس در جلسه شورای شهر

در سی و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر فردوس مشکلات و کاستی های حوزه فرهنگ و هنر شهرستان بررسی شد .

رئیس اداره فرهنگ وارشاد فردوس در گفتگو با فردوس برین گفت: در سی و نهمین جلسه شورای شهر فردوس مشکلات و کاستی های حوزه فرهنگ وهنر شهرستان  با حضور ریاست فرهنگ وارشاد اسلامی و کارشناسان این اداره در محل سالن جلسات شورای شهر برگزار شد.

ایمانطلب ضمن تشکر از حمایت های شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوس در خصوص حمایت از فعالیت های فرهنگی و هنری تشکر کرد و گفت: کمبود نیروی انسانی، تجهیزات مجتمع فرهنگی و هنری فردوس، امکانات آموزشی، نبود نگارخانه مجهز در فردوس، افزایش سهم فردوس از اعتبارات فصل پنجم وزارت ارشاد و استانداری، کمبود اعتبار در خصوص انتشار کتب زندگینامه مشاهیر شهرستان  از جمله مشکلات و کاستی های این حوزه در شهرستان می باشد.

وی پس از بیان  نیاز های حوزه فرهنگ و هنر و کاستی های آن  ابراز امیدواری نمود که بتوانیم با کمک اعضای فعال شورای شهر بخشی از مشکلات این حوزه را برطرف نماییم.

وی همچنین تاکید کرد : شورای شهر فردوس با توجه به سفر اخیر خود قول مساعد داد تا مشکلات مطرح شده را به صورت کتبی و شفاهی به حضور وزیر ارشاد برساند.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها