کد مطلب: 13644
29 بهمن 1396،‏ 10:34:43
مدیرکل صداوسیمای استان دربازدید از گروه هنری نبوت

تولید برنامه مفرح و مفید هدف صداوسیمای استان است/توانمندی های استان به زودی جایگاه ویژه ای در کشور پیدا می کند

باتوجه به ۲۴ ساعته شدن شبکه استان خراسان جنوبی موقعیت های بسیار مطلوبی برای استان فراهم شده که با برنامه ریزی و تولید برنامه های خوب،مفید، مفرح و معرفی توانمندی های بکر استان بزودی جایگاه ویژه ای در کشور ایجاد خواهد شد.

به گزارش فردوس برین مهندس آینه دارمدیرکل صدا وسیمای خراسان جنوبی از کارگاه تولیدات مختلف فرهنگی هنری گروه نبوت وابسته به کانون فرهنگی هنری نبوت مسجد ابوذر غفاری باغشهر اسلامیه دیدارکرد

مدیرکل محترم صدا و سیمای استان خراسان جنوبی ضمن بیان وظایف اصلی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: هدف ما در صدا و سیمای خراسان جنوبی تولید برنامه هایی پرمحتوا و مردمی است که باید از تمام پتانسیل های بومی استان در امور مختلف استفاده کنیم چرا که رسانه از آن مردم است.

مهندس آینه داردر ادامه افزود: باتوجه به ۲۴ ساعته شدن شبکه استان خراسان جنوبی موقعیت های بسیار مطلوبی برای استان فراهم شده که با برنامه ریزی و تولید برنامه های خوب،مفید، مفرح و معرفی توانمندی های بکر استان بزودی جایگاه ویژه ای در کشور ایجاد خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: ما در کشور جمهوری اسلامی ایران امروزه باید توانمان را جهت انعکاس وحل مشکلات و در خواستهای مردم عزیز بگذاریم و در کنار آن نقاط مثبت و خوب بخشهای مختلف را هم به بهترین شکل ممکن پشتیبانی کنیم و معتقدیم باروحیه ی جهادی و انقلابی که در این استان وجود دارد  و روز به روز درحال افزایش است در آینده نه چندان دور شاهد اتفاق های بسیار خوبی در منطقه باشیم.

سرپرست گروه فرهنگی هنری نبوت ضمن عرض خیر مقدم به توضیح و رزومه ی کاری گروه نبوت به صورت اختصار پرداخت و هدف تیم نبوت را ایجاد شادی و لبخند باتوجه به فرموده حضرت رسول اکرم(ص) که برترین امور بعد از نماز اول وقت شاد کردن دل مومنین است دانست.

خلیل آذرهمایون در ادامه به پتانسیل های هنری موجود در شهرستان اشاره نمود و افزود طرح هایی را همچون گذشته برای تولید برنامه های خوب و مطلوب متناسب و قابل اجرادر صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران را داریم.

در ادامه این دیدار رییس شورای شهر فردوس ، شهردار شهر اسلامیه و بخشدار ضمن تشکر از حضور مهندس آینه دارگروه فرهنگی هنری نبوت را یک گروه ارزشی و فرهنگی در شهرستان و استان معرفی نمودند و خواستار تقویت این هنرمندان پرتوان شدند که بی ریا و بی ادعا در حال انجام وظیفه هنری و فرهنگییشان در کشورهستند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها