کد مطلب: 13684
17 اسفند 1396،‏ 9:44:27
امام جمعه فردوس:

بسیجیان در مقابل آسیب ها و مفاسد اجتماعی، آتش به اختیار باشند


امام جمعه فردوس در دومین مجمع عالی بسیج شهرستان فردوس با بیان اینکه چشم امید رهبری به بسیج است افزود: مسائل فرهنگی که در کشور می گذرد خواب را از چشمان رهبری ربوده و هر کس ادعای ولایت مداری دارد باید دغدغه های رهبری را داشته باشد.

به گزارش  فروس برین به نقل ازخبرگزاری تسنیم ، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا بابایی با انتقاد شدید از رقص دختران در مراسمی در حضور شهردار تهران گفت: شما بسیجیان اگر آسیب و فسادی دراجتماع می بینید باید حساسیت داشته و به فرموده رهبری، آنجایی که لازم است آتش به اختیار عمل کنید.

وی اظهار داشت: امروز شاهد هستیم در پوشش گردشگری مقدسات دین اسلام را زیر سوال می برند و هنگامی که امام جمعه یا یک روحانی اعتراض می کند ما را متهم به تنگ نظری و مخالفت با توسعه گردشگری می کنند.

بابایی تاکید کرد: قرآن ما را به سیر و سیاحت در زمین سفارش کرده واسلام هرگز با لذت حلال مخالف نیست بلکه آنرا مقدمه ای برای بهتر عبادت کردن می داند.

رئیس مجمع عالی بسیج فردوس خاطرنشان کرد: همه ما در مقابل انحرافات جامعه مسئولیم و نباید امربه معروف و نهی از منکر را محدود به روحانیت و امام جمعه کنیم.

امام جمعه فردوس بهترین نشاط امروز جامعه را کارآفرینی و ایجاد اشتغال دانست و گفت: امروز هر کس بتواند برای یک جوان کار ایجاد کند تا او نزد خانواده اش شرمنده نباشد در حقیقت بهترین نشاط وشادابی را به جامعه تزریق کرده است.

وی اضافه کرد: برخی بد اخلاقی ها در جامعه باید اصلاح شود و بر همگان است که از ایمان و حقوق اسلامی که بخاطر آن انقلاب کردیم دفاع کنیم .

همچنین کارگروههای اقتصادی، تربیت و اخلاق و کشاورزی مجمع عالی بسیج گزارشی از اقدامات خود ارائه دادند که نبود زیرساخت های گردشگری در شهرستان و لزوم راه اندازی دفاتر گردشگری با مشارکت مردم، آسیب شناسی مجموعه هایی که کار تربیتی انجام می دهند، روزمرگی و نبود محتواهای غنی در برنامه های فرهنگی و لزوم توجه و کشت محصولات کم آب بر و تلاش در جهت افرایش برداشت محصولات کشاورزی در واحد سطح از مهمترین مباحثی بود که مطرح شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها