کد مطلب: 13692
20 اسفند 1396،‏ 11:26:57
مسئول دبیرخانه شورای هیئت های مذهبی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:

۴۳ مداح از خراسان جنوبی با رهبر فرزانه انقلاب دیدار کردند


مسئول دبیرخانه شورای هیئت های مذهبی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: ۴۳ مداح از استان با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

به گزارش فردوس برین به نقل از مهرسید محمد حسینی  بیان کرد: هر ساله تعدادی از مداحان خراسان جنوبی برای استفاده از رهنمود های رهبری، به دیدار این عالم فرزانه می روند.

وی ادامه داد: طی سال جاری نیز همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)، ۴۳ نفر از خراسان جنوبی به دیدار مقام معظم رهبری رفتند.

حسینی فعالیت با کانون مداحان استان، عضویت در سامانه طوبی و همکاری با برنامه های فرهنگی را از معیارهای انتخاب برای این دیدار دانست و گفت: این مداحان سفیران مطالب رهبری هستند.

مسئول دبیرخانه شورای هیئت های مذهبی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خواستار شرکت مداحان در سامانه طوبی شد و گفت: ارائه تمامی خدمات منوط به عضویت در این سامانه است.

وی با اشاره به دیگر خدمات ارائه شده به مداحان بیان کرد: برگزاری کلاس های آموزشی، برگزاری مجمع زاکرین و برگزاری کارگاه های تخصصی از جمله اقدامات انجام شده است.

حسینی از راه اندازی مرکز آموزشی مداحی در استان خبر داد و گفت: راه اندازی این مرکز نقش بسزایی در ارتقاء اطلاعات و پیشرفت مداحان استان دارد.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها