کد مطلب: 13697
21 اسفند 1396،‏ 13:13:41
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فردوس

مجریان قانون در فردوس با چهارشنبه سوزان با قاطعیت برخوردقانونی خواهند کرد

نیروی انتظامی باچهارشنبه سوزان و کسانی که فرصت همدلی را به تهدید سلامت بهداشت و روان و حتی آرامش مردم و قانون شکنی تبدیل کنند با قاطعیت برخورد قانونی خواهد کرد تا ازهرگونه حادثه تلخ جلوگیری شود.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فردوس در گفتگو با فردوس برین عنوان کرد: باتوجه به اینکه آمار قربانیان چهارشنبه سوری بیشتر جوانان و نوجوانان در سطح کشور هستند از خانواده خواهشمندیم تا نقش خود را در پیشگیری از ایجاد این حوادث جدی بگیرند.

سرهنگ محمد هوشنگی در ادامه گفت: خانواده ها باید جوانان ونوجوانان خود را از اقداماتی که موجب آزارو اذیت شهروندان می شود برحذر دارند چرا که مردم آزاری در آموزه های دین ما گناه است وانجام این کار نفی شده است.

وی همچنین با اشاره به قرآن کریم در ادامه گفت: همچنین درقرآن سنت گرایی و توجه به پیشنیان نیز نفی شده است و قرآن همیشه تکیه بر عقل گرایی و منطق گرایی را تایید می کند.

فرمانده نیروی انتظامی فردوس در ادامه خاطرنشان کرد:  نیروی انتظامی باچهارشنبه سوزان و کسانی که فرصت همدلی را به تهدید سلامت بهداشت و روان و حتی آرامش مردم و قانون شکنی تبدیل کنند با قاطعیت برخورد قانونی خواهد کرد تا ازهرگونه حادثه تلخ جلوگیری شود.

سرهنگ هوشنگی با اشاره به ماده 618 قانون مجازات اسلامی گفت: هرکس با هیاهو, جنجال و یا حرکت غیر متعارف یا با تعرض به افراد موجل اخلال در نظم و آرامش عمومی گردد و یا بازاریان را از کاربازدارد به حبس از سه ماه تا یک سال و تا 74 ضربه شلاق محکوم خواهد شد.

وی همچنین از مردم خواست تا هرگونه خبر در خصوص مواد محترقه را به پلیس 110 گزارش دهند.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها