کد مطلب: 13705
22 اسفند 1396،‏ 12:37:54
امام جمعه فردوس:

آیت الله رئیسی توان و انگیزه بالایی برای خدمت به زائران دارد


امام جمعه فردوس گفت: مقام معظم رهبری فردی را برای تولیت آستان قدس رضوی انتخاب کردند که توان و انگیزه بالایی برای ارائه خدمت به محرومان دارد.

به گزارش فردوس برین به نقل از خاورستان حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا بابایی ماهانی، امام جمعه فردوس ، اظهارکرد:آیت الله رئیسی در مدت زمان فعالیت خود در آستان قدس رضوی اقدامات بسیار شایسته و مفیدی انجام داده است.
 
وی افزود: از جمله اقدامات ایشان می‌توان به راه اندازی زائر سرا برای زائرینی که توان پرداخت هزینه اسکان در هتل ها و مسافرخانه ها را ندارند اشاره کرد و در حال حاضر زائر سراهای دیگر یکی پس از دیگری افتتاح شده و زائر اولی ها و دیگر زائرین  امام رضا (ع) می‌توانند از این فضاها استفاده کنند.
 
حجت الاسلام بابایی ماهانی گفت: 500 هزار زائر اولی که آرزوی زیارت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) را داشتند در مدت زمان خدمت تولیت آستان قدس رضوی به صورت رایگان ازگوشه و کنار کشور به زیارت امام رضا (ع) مشرف شدند.
 
امام جمعه فردوس ادامه داد: تاکنون اقدامات رفاهی بسیار خوبی برای اجرای درخواستی که رهبر معظم انقلاب در حکم انتصاب از ایشان داشتند و آن هم  رسیدگی به مردم مناطق محروم بود انجام شده و خوشبختانه دراین زمینه موفق بوده اند.
 
حجت الاسلام والمسلمین بابایی ماهانی بیان کرد: سرکشی هایی که آیت الله رئیسی به مناطق محروم دارند بسیار خوشحال کننده است و به نظر می‌رسد که مقام معظم رهبری  یک فردی را برای تولیت آستان قدس رضوی انتخاب کردند که توان بالایی برای ارائه خدمت دارد.
 
وی عنوان کرد: اصولا انتخاب افراد توسط رهبر معظم انقلاب برای کارهای مختلف با تحقیقات انجام می‌شود که سابقه ی بسیار طولانی آیت الله رئیسی در مدیریت نشان لیاقت ایشان بوده و رهبر معظم انقلاب  ایشان را به عنوان تولیت آستان قدس رضوی انتخاب کردند.
 
امام جمعه فردوس اضافه کرد: عملکرد آیت الله رئیسی در این مدت و دیدارهایی که از شهرهای مختلف کشور و حتی کشورهای برون مرزی و دیدار با مردم عراق داشتند نشان از توجه و عملکرد مثبت ایشان است .
 
وی خاطرنشان کرد:آیت الله رئیسی انگیزه ی خدمت به محرومین را داشته؛ به خصوص با تاکیداتی که رهبر معظم انقلاب داشته و خواسته اند آستان قدس به محرومین رسیدگی کند، آیت الله رئیسی در این جهت تمام تلاششان را به کار گرفته اند..
 
حجت الاسلام والمسلمین بابایی ماهانی تصریح کرد: آیت الله رئیسی یکی از نیروهای موفق کشور هستند و بهتر است مسئولین هم از ایشان در ارائه خدمت الگو بگیرند و به کار دیگری به جز خدمت و اجرای منویات امام و رهبری مشغول نشده، مسائل سیاسی آن ها را از کار اصلی باز ندارد.
 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها